Покорительная• 06 июля 2024
Це може бути причиною відмови в роботі? Співбесіда
Ненавиджу коли мене перебивають. І коли рекрутер/ейчар це роблять, я можу перебити і сказати ‚зачекайте, дайте я договорю‘.
Зазвичай після цього рекрутери сидять із кам‘яним обличчям і потім я отримую відмову.
НаливайКа• 06 июля 2024
Мене колись мали взяти в військову частину, секретний відділ. Пройшла співбесіду з начальником відділу і начальником воєнної частини, і тільки при розмові з особістом, чи як його, все завалила. Коли він спитав, де робить чоловік, я відповіла, що на заводі. Тоді він спитав - п´є? Я глянула на нього, як на придурка, а він саме робив затяжку сигаретою і відповіла - не п´є, і не палить. Звісно, мене не взяли..і слава Богу! Років 25 тому було
Позаземний розум• 06 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
А чого такого в тому що чоловік не п´є і не курить?
Шалена невинність• 06 июля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Бо не п´є або дуже хворе, або дуже велике падло.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 июля 2024
Мне еще ни разу не попадались толковые эйчары. Я сама ищу подчиненных и меняю работу только по собеседованию с руководителем. Один раз будущий начальник спросил пью ли я, я ответила нет, он продолжает-я спрашиваю потому что алкоголь и тд, я говорю я же сказала что не пью в чем проблема? Он потом сказал, что его зацепило, что я с характером, значит стержень есть)
Позаземний розум• 06 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
У меня муж не пьёт и не курит. Так говорит моя мама,что або хварий або падлюка
НаливайКа• 06 июля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Мабуть обідила того особиста, бо видно було, що він і п´є, і курить.
НаливайКа• 06 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
Це Ви по своєму досвіду таке знаєте?
НаливайКа• 06 июля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Якісь радянські установки, хоч мій чоловік з радянських часів, своєї молодості казав, як працював в шахті і чоловіки колеги хотіли, щоб пив з ними, то казав, так, я чоловік, але пити не хочу і не буду.
Готова до другої• 06 июля 2024
Я сама психолог і багато їх трюків іметодів знаю і розумію, але дивуватись не перестаю...особливо коли вони самі не розуміючи про що говорять і роблять, сидять з зарозумілими обличчями і роблять хибні висновки. То ж моя стратегія, звернення до керівника. В Україні в цю професію потрапляє дуже багато хибних людей. Працює всім відоме ’візьміть хорошу дівчинку це від... ’. Виняток сфера айті, бо там шукають під конкретні практичні вимоги.
Петриківна• 06 июля 2024
Значит вас они не подошли, ищите дальше. Хорошо заниматься поиском работы/повышением квалификации/походами на собеседования полный рабочий день 5/7, тогда будет результат
Бла бла бла• 06 июля 2024
Якщо у вас вже декілька таких ситуацій, так може справа не в рекрутерах, а в вас? Співбесіда - це бесіда, і не варто її перетворювати в монолог
Шалена невинність• 07 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Це Ви по своєму досвіду таке знаєте?
Ви шо, класику не читали?
Шалена невинність• 07 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Які радянські? Це ще за Гоголя було.