пані Солоха• 06 июля 2024

Проктолог

Доброго дня! Дуже великі геморої , треба на консультацію з аноскопією до проктолога, хто проходив ??це дуже боляче ? Без анестезії роблять ? Дуже боюсь 😳І перед візитом підійде мікроклізма, якщо зроблю ввчечері, а вранці на голодний шлунок піду до лікаря ? Чи треба добре промивати шлунок великою клізмою ?
Може хто знає он-лайн проктологів , де можна це уточнити ? Бо в лікаря немає напряму спитати , тільки на прийомі 😔
Грабля• 06 июля 2024
и на ночь микро клизма и опорожнение и утром
Малая Налегке• 06 июля 2024
Терпіти ще болючіше, повірте) Клізма за годину-дві до візиту, аноскопія — не боляче. Я ходила до гарного лікаря-жінки в Оксфорд медікал, все краще, ніж я думала (накрутила себе). Багато цінних порад, лікування ефективне.
Мона_Лиса• 06 июля 2024
Рекомендую Анастасію Пристай. Лікар від бога!
автор пані Солоха • 06 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Дякую , але Я зараз за кордоном, приїхала спеціально в Варшаву до укр лікарів ? Вона в Україні , онлайн може надати консультацію ?
автор пані Солоха • 06 июля 2024
Ответ дляМалая Налегке
А яку саме ви клізму робили , мікро клізму ?
Мона_Лиса• 06 июля 2024
Ответ дляпані Солоха
Так, в Україні. Київ. Є в інстаграмі. Є онлайн
Малая Налегке• 06 июля 2024
Ответ дляпані Солоха
Мікролакс
автор пані Солоха • 06 июля 2024
Ответ дляМалая Налегке
Мікролакс
Це маленька ? Мені сказали на ресепшені добре треба промивати 🤷🏻‍♀️
Дюйм оф о4ка• 06 июля 2024
Онлайн-консультаций проктолога не бывает, надо видеть и щупать. Я б пиколакс выпила и утром потом ещё микроклизмы.
Все возможно• 06 июля 2024
Лучше спросить условия подготовки в клинике, где будет осмотр. Мне хватало микроклизмы за час до приёма. Плюсую в Украине за Анастасия Пристая
Вакцениро Вона• 06 июля 2024
Микролакс або енема села за 2-3 год, або з грілки чи груші.
Не за 1 год, бо дія може затриматися і все станеться у непідходящий момент .
Аноскопія не боляче, це типу як гінекологічне дзеркало, тільки в пряму кишку.
Вакцениро Вона• 06 июля 2024
Ответ дляВсе возможно
До неї мені сказали черга рік. Записалася до іншого, вже й прооперувалася
zarmarina• 06 июля 2024
Клізму будь-яку можна, але в день прийому краще чистою водою
Голубка миру• 06 июля 2024
Аноскопія не боляче, а от ректоманоскопія - дуууже неприємна процедура. Клізму зробити ввечері і зранку, будь-яку, хоч водою, хоч з аптеки мікроклізма. Мені лікар порадив просто водою бо мікроклізма трохи подразнює слизову кішечника, щоб вам потім не поставили зайвих діагнозів. За 3 дні не їсти клітковину і продукти, що сприяють газоутворенню (бобові, хліб, випічка і тд)
Все возможно• 07 июля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
На приватний прийом реально потрапити швидше після онлайн прийому