Цукрові вишні• 06 июля 2024

Мальтофер браковані серії

Сьогодні прочитала допис Лідії Бабич про браковані серії Мальтоферу в краплях. Ми їх якраз приймали і з того часу почалися проблеми з ЖКТ і з цими посмикуваннями під час сну. Напевно мої теми знаєте про ці посмикування. Читаю повідомлення інших мам, то теж проблеми з жкт, психологічні розлади. Я в шоці це нічого не сказати
Творю чудеса• 06 июля 2024
Ну і?

автор Цукрові вишні • 06 июля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ну і?
Ну і те, що тепер відома причина проблем з жкт
Вапщета• 06 июля 2024
Я теж в шоці. П´ємо 3 тижня. Є погіршення апетиту, доволі виражене. Чи пов´язано з препаратом не знаю
Позаземний розум• 06 июля 2024
Мальтофер и из нормальной партии нередко вызывает проблемы с жкт, как и большинство препаратов железа
автор Цукрові вишні • 06 июля 2024
Ответ дляВапщета
Читала що були випадки повної відмови від їжі
автор Цукрові вишні • 06 июля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Там серія в яку ймовірно попав пластик
автор Цукрові вишні • 06 июля 2024
В нас якраз ці посмикування почалися коли почали приймати мальтофер

Творю чудеса• 06 июля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
В нас ? Чи у дитини ?
автор Цукрові вишні • 06 июля 2024
Ответ дляТворю чудеса
В нас ? Чи у дитини ?
У дитини)
Смурфик• 06 июля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Маєте відео тих посмикувань? Це може зовсім не мати відношення до прийому препарату ,а просто співпало і Ви на нього думаєте
автор Цукрові вишні • 06 июля 2024
Ответ дляСмурфик
Маю, звичайно. Вже їх записувала сто разів. Я не 100% впевнена, але повязую і не виключаю. В побічних ефектах є до препарату: скорочення м´язів.
Смурфик• 06 июля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Ви робили дитині еег?
Надежда наш компас• 07 июля 2024
Я б звернулась до лікаря і задала всі питання, можливо та партія мальтоферу не при чому, тим більше вам мабуть треба міняти препарат
автор Цукрові вишні • 07 июля 2024
Ответ дляСмурфик
Ви робили дитині еег?
Так, робили.
Смурфик• 07 июля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Так, робили.
Коротке чи тривале зі сном?
автор Цукрові вишні • 07 июля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ми вже звертаємось до лікарів вже десь 5-ий місяць підряд і ніяких поки немає результатів
Смурфик• 07 июля 2024
До речі, всі браковані партії можна переглянути в ліки-контроль застосунку
автор Цукрові вишні • 07 июля 2024
Ответ дляСмурфик
Коротке чи тривале зі сном?
Коротке і з денним сном. Але будемо ще робити з нічним сном.
автор Цукрові вишні • 07 июля 2024
Ответ дляСмурфик
Я вже свою знайшла серію. Звісно що на момент покупки цієї інформації не було

Смурфик• 07 июля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Денний сон лише до року норм. Більше року лише нічний потрібно писати
автор Цукрові вишні • 07 июля 2024
Ответ дляСмурфик
Будемо робити, звичайно