Ms. Искренность• Изменено 07 июля 2024

Дайте хороший рецепт Наполеону

Бажаючим запитати чи в мене Гугл поламався зразу відповідаю: ті копірайтерські рецепти вже стільки моїх продуктів перепаскудили, що більше їх випробовувати бажання немає
І навпаки, тут дівчата завжди діляться перевіреними, хорошими рецептами. Їм же не треба, щоб це на першій сторінці гуглу було, тому всяку дічь не пишуть.
Забобонний фрукт• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Хотіла б я знати хто мордарука смайл вліпив. Класні коржі, і торт красивий.
Дякую. Раніше замовляла Наполеон, бо ми цей торт дуже любимо. Потім кума дала цей рецепт, я спекла і зрозуміла, що він навіть краще

Забобонний фрукт• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Вліпило те, що ніколи не готувало скоріш за все
автор Ms. Искренность • 07 июля 2024
Так, дівчата, пектиму в середу. Їсти будемо в четвер.
Відпишуся тут.
Але я трохи рукожоп, красиво не вмію і вже навіть не сподіваюся. Аби хоч смачно вийшло.
Глубоководная селедка• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Та я не не хочу з Гугла. Я хочу такий, по якому дівчата вже готували і все вийшло.
То дівчата ж з Гугла і брали!
Там де й ви.
автор Ms. Искренность • 07 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну або тільки в інсті бачили у блохерів ідеально рівні коржі.
Глубоководная селедка• 07 июля 2024
Авторко, а що конкретно у вас не виходить? З Наполеоном
автор Ms. Искренность • 07 июля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
То дівчата ж з Гугла і брали!
Там де й ви.
Я ж не проти. Поряд з нормальними рецептами там купа копірайтерського лайна, де головне не смак, а щоб стаття першою на видачі була.
Тому і просила перевірені рецепти. А з гугла він, від куми чи від бабусі мені не важливо. Розумієте? Між скинути посилання і поділитися власним досвідом - прірва.

Забобонний фрукт• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Вони ж не будуть ідеальні рівні, бо надимаються. Вони такі й мають бути. Останнього разу ще й такий був😂
автор Ms. Искренность • 07 июля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Останній був як резина. Просто сплющене якесь, тверде, хоча крему я ніби багато поклала.
Глубоководная селедка• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Та іноді за ’перевіреними’ рецептами готують таке, що й собаці не дати. На мій смак. А хтось вважає це шедевром. В кожного своє уявлення про смачне.
автор Ms. Искренность • 07 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Клас.
Глубоководная селедка• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Товсті коржі? Забагато борошна?
Глубоководная селедка• 07 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Це на присипку
Забобонний фрукт• 07 июля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Це на присипку
Так
автор Ms. Искренность • 07 июля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Товсті коржі? Забагато борошна?
Не знаю, все по грамам робила. Каталося легко, якби багато борошна, то мабуть би важко розкатувати було.
Ну я такий собі кондитер, не дуже
Глубоководная селедка• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ну я такий собі кондитер, не дуже
Я навпаки ніколи по грамах не роблю. Тільки ’на око’, точніше, ’на пальці’, що стосується борошна. Бо воно різне може бути навіть в одного виробника в різних партіях. Десь більше клейковини, десь менше. Тісто відчувати треба тактильно, так мої бабусі мене вчили, а чи навчили, чи то вроджене, я хз.
П. С. Коржі на Наполеон завжди тонкі і хрумкі, що легко ламаються. Роблю на звичайному маргарині
летта• 07 июля 2024
Ответ дляБідося
а недавно здесь тема была - кто покупает рецепты и зачем ))
у меня есть рецепт наполеона, но я не продам
лучшего я нигде не ела, ни в намелаке, ни за границей
ну так то для вас лучший
Крошечка-хаврошечка• 07 июля 2024
Мне с тестом с раскаткой возиться лень, поэтому покупаю. Один раз взяла приноровилась как с ним. Беру три рулончика, выпекаю 10 минут каждый, потом режу поперек и вдоль, то с одной пачки выходит 4 слоя, всего 12, 10 на сам торт и 2 на присыпку.
Крем самый классический, на полтора литра молока 4-5 яиц, 1,5 ст сахара и около 8 маленьких столовых ложек муки и пол пачки масла. Яйца раскалатать с мукой и добавить молока чтоб жидко было. Молоко довести до кипения и помешивая добавить сахар и оту жижу и минуту две и готово. Потом масло добавить.
Пока крем остывает, выпекаю коржи, потом теплым мажу.
Еще хочу попробовать вместо сахара взять сгущенку, интересно что получится)