ПолБатона• 07 июля 2024

Невістка нічого не хоче робити

Син одружений вже 2 роки на дівчині з бідної сім´ї. Працюють обоє, але невістка на не престижній роботі. Вдома срач, вона прибирає лише поверхово, дзеркало з розводами, пилюка. За сином не стежить, щоб він зуби почистив чи нігті постриг, вчасно постригся, побрився. Як їй про це сказати?
автор ПолБатона • 07 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
Смотреться в зеркало с разводами
Фу :))
І я так кажу

Пи Пи Пилюля• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Сину
Почему вы так плохо воспитали сына что он сам не может решить что ему лучше?
Звезда в шоке• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
А чому ніхто не думає про те, що мама хоче як краще?
Як краще робіть собі, а в їхню сім´ю не лізьте
Гравіцапа• 07 июля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
И отлично.
Я б ей ещё посоветовала не готовить а покупать еду в кулинарии и говорить что сама приготовила
А вы знаете толк в домашнем хозяйстве 😉
Мульйонерша• 07 июля 2024
Как темя про себя прочитала :))

Только я готовлю, даже лучше свекрови (муж вырос на покупных пельменях)
И работа у меня была престижная (во время свадьбы и после). Это я сейчас сижу дома и ничего не делаю :))
Хочу в БАНю• 07 июля 2024
Ну и что? Я такая же.
автор ПолБатона • 07 июля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
И отлично.
Вона готує ще нам, як прийдемо. Але через срач не хочу це їсти
Без комплексів• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я пишу лише правду, так є
Я вам дам верный план действий.
Дождитесь общего семейного праздника на территории невестки. За столом в шутливой форме выскажите ее родителям свое недовольство невесткой. Обязательно упомяниип о том, что когда-то она пила антидепрессанты и это повлияло на ее психику
После этого невестка с вами поругается. Вы сможете ее со спокойной душой заблочить.
Потом, когда они приедут к вам в гости, ходите с перекошеным лицом. Ни в коем случае не дарите ей подарки!
Когда родится внук, покупайте ему смеси и одежду строго на свое усмотрение. Можете давать так же ему лекарства на свое усмотрение.
После этого ваши отношения обретут прочный статус ненавистгичества. И вам будет уже все равно, что делает и не делает та невестка.
Love_Love_Love_• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Бо я не троль, ще раз кажу
Невістка дійсно нечепура та не прибирає, лише готує
Дайте їй гроші на клінінг, тисяч 40

Лялькодзьоб• 07 июля 2024
А попу она ему вытирает после туалета? Если нет, то гоните ее.
Хочу в БАНю• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Бо я не троль, ще раз кажу
Ну и что?
Пи Пи Пилюля• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Не приезжайте! Все просто.
Love_Love_Love_• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Вона туди плює 100%
Чавонадо• 07 июля 2024
Ну вона цього всього не робить, бо вона його дружина, а не мама.
Запитайте, чому він цього самне робить. Він чоловік, а не хлопчик.
Чай не пью, только кофе• 07 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
Смотреться в зеркало с разводами
Фу :))
Може зір в неї поганий. Моя кума поки не зробила лазерну корекцію й не бачила, яке брудне дзеркало😂 от ми сміялися. Хоча я їй сама пропонувала помить, бо що точно не люблю, так це засмальцьовані дзеркала
Чучало яблуні• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я не можу в церкву
Нечистая?)))
Мульйонерша• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
І я так кажу
Так вам нужно Сыночку научить мыть его.

Никогда зеркала не мою. У меня муж это делает.

Более того, он даже ходил и в школе у детей мыл окна в классе. У него хорошо получается
автор ПолБатона • 07 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
А хіба дружина не має цього робити?
Пи Пи Пилюля• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
А хіба дружина не має цього робити?
Нет.

Без комплексів• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
А чого ви до неї лазите?
ніколи такого не було• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Бо я не троль, ще раз кажу
Так хай синочка прибирає , він же не безрукий . Розподіл повинен бути . Невістка готує , синочка прибирає . Все
автор ПолБатона • 07 июля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Не приезжайте! Все просто.
Я приїзджаю 2 рази в тиждень. Коли нікого немає, то заглядаю в шафи, холодильник.
Чавонадо• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
А хіба дружина не має цього робити?
Пройшли ті часи, коли жінка облизувала чоловіка-добітчіка.
Обоє працюють, обоє роблять все вдома.
Ну а доглядати за собою він має без її вказівок і нагадувань.
автор ПолБатона • 07 июля 2024
Ответ дляБез комплексів
А чого ви до неї лазите?
Прихожу в гості 2 рази в тиждень. Можу зранку
ніколи такого не було• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Сину
Чому ви , мамо , не навчили синочку ногітки підстригати ? А ісподнє він сам міняє , чи ви приходите ?
Мульйонерша• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
А как вы попадаете в квартиру?

Вам нужно меньше писать. А то с каждым своим сообщением и все больше «палитесь»
Проня_Прокоповна• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
вас іще зі сходів не штовхали? будьте готові, це може статися в будь-яку мить
Попразендовна• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Бо я не троль, ще раз кажу
Забирайте сина взад. Нову знайдете!
автор ПолБатона • 07 июля 2024
Ответ дляПопразендовна
Забирайте сина взад. Нову знайдете!
І я так думаю
Файна дівка• 07 июля 2024
Шось навіть тролі на порадниці перевились