ПолБатона• 07 июля 2024
Невістка нічого не хоче робити
Син одружений вже 2 роки на дівчині з бідної сім´ї. Працюють обоє, але невістка на не престижній роботі. Вдома срач, вона прибирає лише поверхово, дзеркало з розводами, пилюка. За сином не стежить, щоб він зуби почистив чи нігті постриг, вчасно постригся, побрився. Як їй про це сказати?
Мальчижка• 07 июля 2024
Вообще ничего не ясно. А за носками кто следит, кто закаканые трусы сына автора стирает?
Мальчижка• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я приїзджаю 2 рази в тиждень. Коли нікого немає, то заглядаю в шафи, холодильник.
Вместо того, чтобы по шафам лазить, лучше бы убрались тем временем, стирку загрузили, пыль повытирали.
Булку Дай• 07 июля 2024
Ответ дляБез комплексів
Кстати, а где наша свекруха с крестинами? Несколько недель ее не вижу.
Сегодня тема как раз была.
Мама Никитки-2• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
А чому ніхто не думає про те, що мама хоче як краще?
Всі хочуть як краще дітям.
Тільки те краще у всіх різне. В мене, он в 15 років син сьодні вареники вчився робити /ліпити з картоплею і беконом. А ваше краще навіть на його гігієну не розповсюдилось. Ви хочаб приборами його навчили їсти, чи також невістка винна, що з ложечки не кормить ?
Мама Никитки-2• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Вона готує ще нам, як прийдемо. Але через срач не хочу це їсти
Ох, на знаєте ви, мамО, свого щастя. Ви їй дзеркало відмила, а вона вам голубців накрутила.
Ну краса ж!
Трактор Віка• 07 июля 2024
Ви тв мама, що ходить щодня і шариться по речах, поки дівчина в душі? А взагалі гидко читати про олігофрена-засранця на престижній роботі з брудними руками, якому треба жопу підтирати і до перукаря водити. Тролі геть не розбірливі стали.
Трактор Віка• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я не троль, чому Ви так кажете?
Ну або ви троль, або ваш син засранець- олігофрен. Якщо друге, то глибоко співчуваю.
Трактор Віка• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Трактор Віка• 07 июля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Автор,мамині квіточки тут вам напишуть.У мене така ж ситуація,синайтішник,живуть за кордоном, вона як переїхала ніде не працює,це не проблема,він добре заробляє,але як всі айтішники живе у своєму світі,так от ця пані ,до якої я дуже добре відносилась,розвели там такий срач що в душі,і туалет сходити ,це елементарно гидко,їсти не готує взагалі. Цілими днями сидить на балконі і курить,і звичайно я маю просто нею милуватися яка вона розумна.Що з цим робити х.знає...за три роки що вони живуть у нього +40 кг ваги,я не вмішуюсь,його життя,але боляче
З голоду пухне?
Конотопська відьма• 07 июля 2024
ох троляка махровый.
А если не троляка - то редкосная д...ра.
но скорее всего троляка. Посты, включая заглавный, слишком короткие
Освічую темряву• 07 июля 2024
Ваш син одружився, а не Ви віддали його на усиновлення. Тим більше дівчина працює теж, хай і не на найкрутішій роботі. Але поки так. Якби він її утримував а дома таке - то можна було б щось сказати та й то це мають вони самі вирішити. Вам краще не лізти. Якщо вони мають розійтись - це станеться само собою. А Ви своїми спробами на щось повпливати можете тільки гірше зробити
Вапщета• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Женилка выросла? Куда тыкать ею уже знает? Усё мамо...закончились на этом ваши мысли. Гнала бы я вас мамо, на месте невестки поганой метлою.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Кому краще?
Освічую темряву• 07 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Кому краще?
Сину. За рахунок невістки. В принципі нічого нового.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Може, сину все добре. А мамо і не в курсі. Ой!.. жесть
Ответ дляБез комплексів