Голубая фишка• 07 июля 2024
Я і моя подруга - вагітні від одного чоловіка.
Що порадите як далі бути нам?
Сегодня не целуюсь• 07 июля 2024
Ответ дляСкользкая
хочте сказать, шо він х*йовий працівник?
Скажу що сексом він займається добре он дві дівчини завагітніли. І мені цікаво він тільки ху@м вміє працювати! Чи гроші заробляє також на дві вагітності вистачить, а потім пологи, і витрати на двох дітей і їх матусь.
Копуша• 07 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
А може навмисно. І у нього вже є одна дитина. Ото в ТЦК будуть у шоці,як прийде відстрочку робити
А може є ще третя дівчина? Яка теж вагітна, от і стане чоловіче одразу батьком трьох дітей 😅
Аннуитет• 07 июля 2024
Ответ дляДжага-джага
Говорить Україна
Мне от ваших пластических хирургов тошно
Хи хи, ну ну• 07 июля 2024
Ответ дляСкользкая
след мужика еще не простыл?
Только хотела написать искать третюю в вашу команду, мужик так то уже каналы о пособиях в ЕС пересматривает.
Аннуитет• 07 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
С кем поменялся?
КошкинДом• 07 июля 2024
Ответ дляСметчица
В багатьох країнах це нормально. Тепер чоловік повинен вам забезпечити житло і утримування.
Хто перша народить - буде валіде)))
Трахтибидох• 07 июля 2024
Дві жінки вагітні від одного чоловіка, ось тема нашої передачі на сьогодні. З вами Олексій Суханов і говорить Україна на телеканалі Україна. Про це говорять всі, не можем мовчати і ми.
Меня не звали• 07 июля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Цікаво а гроші на гарем у чоловіка є? Він чимось окрім х@я вміє працювати?
Жены пусть зарабатывают.