Сундучок с каникулами• 07 июля 2024

Квитки в трамваї у Львові карткою можна оплатити?

Підкажіть, будь ласка, чи можна карткою розрахуватись в трамваї у Львові і купити квиток? Через пейпас, приклавши до термінала? Цікавить маршрут #1. Дякую.
ОноВамнадо• 07 июля 2024
Так
ХтоЯкщоНеЯ• 07 июля 2024
Так. Але в нас не вийшло. Купували у водія за 20 гривень.
Мелочунь• 07 июля 2024
Можна. Але, чомусь, не всі картки підходять.
Моно не прийняв, з Приват вийшло.
Підмітайло• 07 июля 2024
В смысле не вышло? Там списывется минут через 10-15 одна гривна. Через время она вам возвращается и списывается стоимость проезда 13 или 15 гривен. Точно не помню. Галочка зеленая на терминале появилась? Значит ваша поездка зарегистрирована
автор Сундучок с каникулами • 07 июля 2024
Дякую, дівчата
Мелочунь• 07 июля 2024
Ответ дляПідмітайло
Я в курсі. Відхиляє деякі картки, нічого не списується і галочка не з´являється.