Кіна не буде• 07 июля 2024
Укладання рубероїду
Може хто нещодавно робив ремонт покрівлі і орієнтується щодо вартості таких робіт. Мені назвали ціну 300 грн за метр квадратний - це типу знайомі знайомих порекомендували майстрів. У вартість входить демонтаж старого і укладання нового рубероїд на криші гаражу. Чи не зависока ціна?
Кіна не буде
• 07 июля 2024
Ответ дляНиколай-b526
висока... ищите за 30 грн!!
Я взагалі серйозно створила тему
как тебе такое илон маск• 07 июля 2024
Залежить ще від криши, рівна, не рівна, краї. Але 300 це трохи багатенько
Кіна не буде
• 07 июля 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Рівна. На олх не має цін в обявах, щоб хоть зорієнтуватися.
как тебе такое илон маск• 07 июля 2024
Ответ дляКіна не буде
Для вас вона може здаватися рівною, а насправді коли демонтують побачать. 250 це вже круті бригади беруть з демонтажем.
300 це ціна вкладання пвх плівок і то зараз за 200 можна знайти
Кіна не буде
• 07 июля 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Дякую за відповідь.