З вишневого садка• 07 июля 2024
Чому одних жінок чоловіки носять на руках, а об інших ноги витирають
Я помітила, що навіть зовнішність тут ролі не грає. Одних чоловіки люблять, а інших ні. Це через самооцінку?
Гидроусилитель руля• 07 июля 2024
Ответ дляЯ не тону
Так он и всех остальных оскорбляет, почему вы решили что только вас?)) Это ошибка, и дело не в вашей самооценке, а только в том что он мудак.
Я читала его переписки с другими женщинами (в том числе с бывшей, которую он постоянно упоминал в наших разговорах, когда мы встречались). Их он не оскорблял
Я не тону• 07 июля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Це так співпало. Свиня і в Африці свиня, повірте, я маю величезний досвід, якщо натура хамська і неповага до жінок (всіх) закладена з дитинства, нічим не виправити!
Гидроусилитель руля• 07 июля 2024
Ответ дляЯ не тону
У него есть уважение к нормальным женщинам. Но нет уважения ко мне. Потому что я ненормальная женщина. Он оскорблял меня потому, что видел: со мной так можно. Помимо этого он почти на каждом свидании разводил меня на оплату посуточной квартиры, еды, сигарет и алкоголя. Опять же потому, что видел: со мной так можно
Кручу хвости• 08 июля 2024
Подивіться, як жінки поводяться по різному.
До однієї прийшли на побачення, вигуляли по парку в -15, не пригостили авою, жодної квіточки ... але вона мужньо йде на друге побачення, потім у стосунки і думає - він зміниться. А якщо і ні - то мабуть я лише такого і варта.
Друга одразу на таке побачення скаже - ні, вибач, я шукаю Чоловіка.
І шукатиме далі.
Поки не знайде того хто її дійсно влаштує.
Теж самісіньке коли чоловік принижує чи б´є свою жінку: ожна поплаче, виговориться на форумі ... і народить чергову дитину щоб не пішов.
Друга дасть в морду у відповідь, викличе поліцію і піде без оздумів чи правильно зробила.
І шукатиме далі.