Yana-1293• 07 июля 2024

Перевіряти телефон коханого чоловіка - погана ідея?

Перевіряти телефон партнера — погана ідея? Таке бажання вказує на серйозні проблеми у відносинах?
Почну з того, що більше місяця назад, випадково виявила, що чоловік поставив пароль на телефон. Раніше ніякої цікавості моніторити його телефон не було. Останнім часом він виглядає підозріло, (жінки зрозуміють) я помічаю що він веде себе по іншому. Став приділяти багато уваги своєму зовнішньому вигляді. Накупив багато нового одягу. Став слідкувати за харчуванням. Живемо разом тривалий час, маємо троє дітей, меншій дитині 6 місяців. Уваги йому приділяю достатньо, разом вечеряємо, також часто спільний перегляд фільмів і інше...Інтимне життя насичене, немає на що скаржитися, чоловік у мене темпераментний, я теж.
Але зерна сумніву були посіяні і я вирішила дізнатися, розгадати пароль телефону. Пароль розгадати було не складно, пройшлася по датам народження.(я знаю що порушила його особисті кордони) Наче нічого підозрілого не виявила, але сьогодні прийшло йому повідомлення від якоїсь жінки Привіт, як справи? він не відповів, заснув, спить, підхрапує ось біля мене, а мене розпирає бажання придушити його подушкою. Але батько він хороший, тому з цим прийдеться почекати. Можливо я себе накрутила? Можливо це з роботи колега? Лежу і не знаю що робити. Сказати прямо? Буде скандал. Як поступити по мудрому? Можливо варто почекати і випливе ще якась інформація? Але вже за собою помічаю, наче підсіла на те щоб перевірити його телефон і думки тільки про це лайно. А може ну його, замість того, щоб витрачати енергію і час на читання його листувань, краще сконцентруватися на довірі у стосунках і не шукати підтвердження своїм здогадкам. Але що робити зараз геть не знаю і заснути не можу. Мене так тіпає, я вся розчарована(((
Lizavel• 07 июля 2024
Как вы увидели это сообщение?

автор Yana-1293 • 07 июля 2024
Ответ дляLizavel
Как вы увидели это сообщение?
Так
Lizavel• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
Так
Как так?
Love_Love_Love_• 07 июля 2024
Ответ дляLizavel
Как так?
Очима напевно
Letruaa• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
Так
Ну тепер живіть з цим
me-4609• 07 июля 2024
Вряд ли детный мужчина кому-то нужен, кроме вас.
Lizavel• 07 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Очима напевно
Ну ясно,что не дупой
sea_zezik• 07 июля 2024
Идея плохая.
Вы уже знаете, что будете делать в случае, если окажется, что муж скакнул в гречку?
Есть куда уйти с тремя детьми и за что жить?
автор Yana-1293 • 07 июля 2024
Ответ дляsea_zezik
Идея плохая.
Фінансова подушка є, все обміркувала вже

Lilian-nochka• 07 июля 2024
Бесполезная
Ирина_Б_• 07 июля 2024
ну написала и написала, вы ж лазили и видели что у него ничего такого нет. Занимайтесь собой, не думайте о плохом. Вам щаз тут насоветуют и уйти , и что он козел, и нафига трех рожали….
Lianaa_06• 07 июля 2024
Если вы готовы к разрыву отношений, то вперёд выяснять, читать, просматривать. Если нет, то нечего и лезть туда.
автор Yana-1293 • 07 июля 2024
Ответ дляLianaa_06
Отож і я думаю, для чого полізла
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Він військовий?
Ксения З.• 07 июля 2024
Ответ дляme-4609
Нужен
автор Yana-1293 • 07 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Він військовий?
Так
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
Ось це ’привіт ,як справи?’ Пишуть зазвичай тим чоловікам жінки ,з ким вже був секс
Ксения З.• 07 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Бесполезная
Очень даже полезная. Благодаря проверкам телефона бывшего мужа я узнала, что он завел любовницу
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
Так
Ну все ясно тоді ,вони гуляють по повній
А в тилу чи на фронті?

Ксения З.• 07 июля 2024
Ответ дляLianaa_06
Даже если нет, то лучше знать, чем жить в неведении
Lilian-nochka• 07 июля 2024
Ответ дляКсения З.
И что вам это дало?)
Ксения З.• 07 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Это пишут всем мужчмнам
автор Yana-1293 • 07 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А в тилу чи на фронті?
На даний час дома. Був на фронті
me-4609• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
Так
секс и телефон все что вас волнует?
Перспективы таковы что через год в стране может остаться 5% мужчин и 15% женщин. Это вас не беспокоит? :(
Ксения З.• 07 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
И что вам это дало?)
Я узнала правду
Lilian-nochka• 07 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Я узнала правду
Правду вы и без этого знали.невозможно не заметить,как отношения течь дали
Каллипсо• 07 июля 2024
У меня было 1 в 1. Любовница. Жалею, что сразу не придала значения, послала бы раньше
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Это пишут всем мужчмнам
Не всім ,а тим з ким вже був певний зв´язок
me-4609• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
На даний час дома. Був на фронті
на сутки отпустили? Обнимите, покормите, вернется ли еще раз?
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
На даний час дома. Був на фронті
Типу в нього зараз відпустка?