ми малися на операцію їхати туди з іншого міста,але захворілим і лікар сказав-пізніше..
_Злата Ibra_• 08 июля 2024
Ответ дляYuljwa
Русня кайфует от страданий Украины .
очнитесь.
Торговые центры днем в субботу с переполненными парковками, многоэтажки, прямые попадания, школы и больницы, не военные госпитали. Сколько уже всего было.
Насколько бы примитивны не были рашисты, они все прекрасно понимают и осознают.
Это 2 года назад ещё какие-то оправдания искали и думали, что плебс не оценит геноцид.
Примет и оценит.
очнитесь.
Примет и оценит.
100%
lovesvetik• 08 июля 2024
Ответ дляJul-Ap
Хорошо, вы призывание читать, а видео хоть посмотрели? Что там увидели?
Ви експерт? Ви розумієте що то прилетіло? Я Вам продемонструвала те, що пишуть офіційні новини. Не кидайтесь на людей.
golybka0711• 08 июля 2024
Ответ дляmaramenska
хочу отвєтку по їх великому медичному ДИТЯЧОМУ центрі.в мене все.чекаємо.
не треба.
Семицветка• 08 июля 2024
Девочки, только увидела тему. А что говорят по пострадавшим? Очень много?
_Злата Ibra_• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
що очнітесь?
вони це пишуть скрізь, що стріляють по місцях, де техніка по мирним ні і вони вірять
Ой, хватит, руссня только и пишет в своих пабликах :’ мочите хохлов’ и тд
Fioletovna• 08 июля 2024
Ответ дляlovesvetik
там толком ничего не написано и это не официальные новости
Vlada-Maria• 08 июля 2024
Ответ дляmarata
Що тут деякі писали про расчєловєчіваніє? Так от - я хочу, щоб усі їхні малі кацапські виродки здохли разом з їхніми батьками. Щоб у страшних муках дохли всі кацапи
казала і буду казати, це не люди. Дика, середньовічна скажена орда, яка віками живе за рахунок вбивств і пограбувань сусідів, генетичні відходи людства. Немає хароших рускіх.
В п’ятницю звідти виписалась племінникова дружина з дочкою, бо перенесли операцію
Vlada-Maria• 08 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Это все специально. Чтоб отбросить вопрос переговоров, чтоб сделать хуже, новаяБуча
Чтоб люди снова были в эмоциональном упадке.
Жесть - пускать ракеты по гражданским в городе. Это тактика
Много ракет в разные районы это тактика наказания гражданского населения
ЛЮда, а що тебе дивує? Вони багатоповерхівки підривали разом зі своїм гноєм. вже мовчу про НордОст, Беслан, Грозний як зрівняди щз землею разом із мирними забула? В Сирії що вони робили?
_Злата Ibra_• 08 июля 2024
Ответ дляVlada-Maria
100%
Ответ дляlovesvetik
А ну так,це ж не расіюшка винувата,це українське пво...
А ні,навіть не так:то ми самі себе ..
А відео все ж таки невдобно дивитися🐸
А ні,навіть не так:то ми самі себе ..
А відео все ж таки невдобно дивитися🐸
_Злата Ibra_• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
є ще такі, які досі пишуть самі себя бомбят
Ну это уже клиника)
Vlada-Maria• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
будуть чесати, що там ховалась зброя і русня повірить
маленьке уточнення - зробить вигляд, що повірить, а гниле кацапське нутро буде танцювати і співати від цих фото.