maramenska• 08 июля 2024

вдарили по дітям....Охматдит(( фото(((((

ми малися на операцію їхати туди з іншого міста,але захворілим і лікар сказав-пізніше..
lovesvetik• 08 июля 2024
Ответ дляYuljwa
Документы в рассию отправили тогда?успешно?
Какие официальные новости?
Рассия 1?
Видео посмотрите.
Що Ви мелете?

Nat-li• 08 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Наші лікарі над люди .. мою донечку спостерігають там ще до народження...
Аналогично
Оксана_12• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Вас серйозно вважаєте можливим домовитись з тими , хто вбиває дітей? Про що? Що вони будуть чемно в подібно дотримуватись угод...??? Не смішно самим то
alina 94• 08 июля 2024
Ще один медичний центр пошкоджено і знову загиблі в Києві,це жах.
darsi• 08 июля 2024
Ответ дляlovesvetik
Я схильна вірить офіційним новинам.
Дайте ссылку.
Jul-Ap• 08 июля 2024
Ответ дляFioletovna
случайно попасть в такую важную цель для украинцев? видно вы тоже о них лучшего мнения, чем они на самом деле есть. Просто работают на деморализацию и проявляют свой садизм, кототрый уже давно перешел все грани
Нет, я нисколько не сомневаюсь, что они способны были бы убить всех украинцев до последнего младенца, если бы могли.
Я просто считаю это стратегическим провалом для них.
В очередной раз показать свою звериную сущность?
У них все сейчас неплохо складывается геополитически. Правые укрепились в Европе, латинская Америка и ближний восток все больше сброд и шатание, Трамп самый реальный кандидат в президенты и т.д.
И вдруг они расстреливают детскую больницу...это слишком сакральная жертва.
Мы много видели актов человеконенавистничества за это время, но если цель такая и была изначально, значит, это сигнал, что пуйло готово к новому уровню эскалации, а никаким там мирным переговорам или прекращению огня.
Jul-Ap• 08 июля 2024
Ответ дляlovesvetik
Не треба мені тут хамить. Якщо Суспільне та lb. ua то рашкині новини, то всі претензії до них.
Может, скрин покажете, потому что я сейчас просмотрела все сообщения на суспильном.
Пишут ракетное попадание, хотя у всех и так глаза есть.
Filomena• 08 июля 2024
Ответ дляalina 94
Вже на кацапських помийках розносять,що там замість дітей лікувались військові.
Поранені це не комботанти. Бити по лікарням це військовий злочин.
Ідіоти елементарного не розуміють і не знають.
Даксо• 08 июля 2024
Ответ дляFioletovna
+++100%
даже не все насильники способны убивать миллионы людей, бить по детской больнице. Но эти черти хуже насильников. Похоже, некоторые тут сошли с ума, что до сих пор верят, что с такими можно о чем-то договариваться
Саме так. Це маньяки і терористи, які використовують ’переговори’ для планування ще більш жорстоких терактів.

Дуже там Орбан надомовлявся в Москві? Що через день бачимо таке

Alisa.Alisa• 08 июля 2024
Моїй дитині тільки в минулий понеділок там зробили операцію, я ще гуляла тим подвірʼям, нас тільки в пʼятницю виписали
lovesvetik• 08 июля 2024
Ответ дляJul-Ap
nightwoman• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Мирний договір вибивають ракетами по лікарнях серед біла дня. Ви себе чуєте???
КокоСина• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
чаревна• 08 июля 2024
Ответ дляFilomena
Что вы хотели от кацапни, которая расстреливает в спины мирных украинцев со связанными за спиной руками?!
Они не умеют воевать на поле боя, они не умеют держать слово и не знают слово честь.
Juliana R• 08 июля 2024
Ответ дляlovesvetik
фото
Так відео сама просмотрела чи ’невдобно’ виходить?
Filomena• 08 июля 2024
Пост на англ мові. У Ігаля взяла.
Тільки потрібно цифри підправити. Бо вони змінюються(.
Потрібно розповсюджувати по соц мережам.

A massive Russian attack on civilian targets in Ukraine has resulted in significant casualties. In Kryvyi Rih, at least 10 people have been killed, and in Kyiv, at least 5. Dozens have been injured, many critically. Video footage shows Kyiv residents assisting in clearing the rubble after a Russian missile strike on the children´s hospital ’Okhmatdyt’. Russia is a terrorist state.

@yigal_levin
Fioletovna• 08 июля 2024
Ответ дляlovesvetik
фото
постраждала ..ну и? где про уламки? И 2й скрин это официальные новости? Вам так хочется верить в оправдания убийц?
Даксо• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Пуйло з вами не згодне. Він як казав про знищення всіх українців, так і каже. І такі терористичні акти є тільки підтвердженням його слів.

Він хоче щоб було як в Маріуполі, де його посіпаки убили півміста, все розтрощили, а тих хто залишився поділили на прихильників його режиму і тих, кого можна тихо закатувати у підвалах.
Jul-Ap• 08 июля 2024
Ответ дляlovesvetik
фото
И что?
В Шевченковском районе пострадала больница, уточняется.
Всё.
Видео видели хоть? О чем можно спорить?

myVogue• 08 июля 2024
Ответ дляFilomena
у них военных преступлений, кроме этого, куча
Оксана_12• 08 июля 2024
Ответ дляCvet_ОК
Те ж саме вони робили в Сирії, цілили по медичним закладам, або госпіталям, приборкання непокірних
Томагавки, багато, як німців у 45, росіяни невиліковні
Яке приборкання? Тупорилих? Хочеться їх на шмаття рвати руками в зубами, щоб захлинулись в своїй крові, мразі кончені
Задонатила на ппо і дрони. Хоч так...
Кого можна приборкати, вбиваючи дітей?????
lovesvetik• 08 июля 2024
Ответ дляFioletovna
Читайте статью, там всё написано https://suspilne.media/kyiv/785489-raketna-ataka-n...
Jul-Ap• 08 июля 2024
Ответ дляlovesvetik
Хорошо, вы призывание читать, а видео хоть посмотрели? Что там увидели?
Мама Никитки-2• 08 июля 2024
Ответ дляJul-Ap
Буде, невже є такі кончені, які ще вірять а Хвроших рюзьких.
ХАроший рюзькій це мертвий рюзький, і мені пох, скікі йому: 1 день чи 100 років.
Ще одне влучання в лікарню. Ціленаправлене.
А дерьмонація святкує… щоб ви всі виздихали🤬
Оксана_12• 08 июля 2024
Ответ дляok1904
а чи зараз можуть оперувати ті спеціалісти? психологічний стан як людей.

пісдя одного з осінніх обстрілів 2022, я була вимушена працювати з психотерапевтом, так тримали мене невтішні емоції.
Зможуть. Хірургів із слабкою нервовою системою не існує як виду.
Juliana R• 08 июля 2024
Ответ дляКузякин
Ох.
Совсем твари обнаглели
Ви вже не так сильно переймаєтеся київським пво?
Попустило?
_Злата Ibra_• 08 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Кацапи на олімпіаді, кацапи в оон, похуй всім…
Точно. А наших людей третий год убивают. И земли украинские забирают(
meatlug• 08 июля 2024
Ответ дляalina 94
Ісіда
_Злата Ibra_• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
вони стурбовані в отриманні газу і нафти, на життя людей якоїсь там України їм байдуже, вони не знають, де вона на карті
Да. Каждый сам за себя и думает о себе
_Злата Ibra_• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
тільки хотілось відповіді чужими руками, а так у нас бажаючих воювати нема в тій кількості
Какими чужими? Никто не пойдёт воевать в Украину. Просто ждут чего-то, или Украина отобьется или россия заберёт все до Киева и типа ок. Я думаю они бы могли помочь остановить войну и путина прижучить на нормальные переговоры , чтобы не забирал пол Украины. Но..