Ms. Любмая жена• Изменено 08 июля 2024

Коронки на зуби всі відразу ставлять чи групами?

В мене 5 коронок і ще 3 керамічні накладки
Всі жувальні зуби
Я б хотіла щоб лікар робив якось частинами(наприклад 3 в цьому місяці, 3 в наступному…
Бо немає змоги провести в кріслі цілий день , маю грудну дитину.. Да і по грошам мені подобається більше коли не треба платити відразу велику сумц

Але важлива думка лікаря, я знаю тут є лікарі, як правильно роблять якщо багато коронок

пс всі зуби проліковані. Стоять пластикові
Тушьмушьнюшь• 08 июля 2024
Всі разом. 5 коронок це максимум 2 години в кріслі. Спилювання, зліпок і т.д
Який цілий день?
Як будуть готові то за годину теж поставлять

автор Ms. Любмая жена • 08 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Який цілий день?
Странно
А що мені казали ніби треба цілий день в кріслі сидіти
Тушьмушьнюшь• 08 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Странно
Я робила 12. За раз. Години 4
автор Ms. Любмая жена • 08 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я робила 12. За раз. Години 4
Вам теж сказали всі відразу ставити? Не частинами?
Тушьмушьнюшь• 08 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Я сама прийшла поставити верхні 12 коронок. Знімок робила перед тим. Спилювання і пара пломб зайняло 4 години. Навіть в думках не було розтягувати задоволення на два рази .
Перша скрипка• 08 июля 2024
Автор, якщо через рік-два- п´ять заболить якийсь один зуб під цими коронками , то знімати вам будуть усю конструкцію. І переробляти прийдеться всю консьрукцію звново, а так лише 3-4 одиниці.
автор Ms. Любмая жена • 08 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Чого це
В мене кожен зуб буде під своєю коронкою
А не одна коронка на 5 зубів

Форс мажор• 08 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Який цілий день?
Все індивідуально. Обпиляти 1 зуб під коронку чи накладку це +- пів години. У автора їх 8. Плюс скан/зліпок. Плюс тимчасові пластикові. Годин 5 точно треба буде . Це якщо не проводили ще ніякі підготовчі роботи
автор Ms. Любмая жена • 08 июля 2024
Ответ дляФорс мажор
В мене вже обпиляні
Підготовлені
Тушьмушьнюшь• 08 июля 2024
Ответ дляФорс мажор
У неї все готово ж
Форс мажор• 08 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
В мене вже обпиляні
Підготовлені
А, ну тоді реально що там цілий день робити
автор Ms. Любмая жена • 08 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
У неї все готово ж
Мені тільки зняти ліпки
І зняти старі коронки - поставити нові
автор Ms. Любмая жена • 08 июля 2024
Ответ дляФорс мажор
Але все рівно не розумію
Чому треба робити все за раз
А не за 2-3 етапи?
Форс мажор• 08 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Але все рівно не розумію
Чому треба робити все за раз
А не за 2-3 етапи?
Зручніше лікарю і вам дешевше за 1 візит, але якщо вам незручно, то лікарі підлаштуються
автор Ms. Любмая жена • 08 июля 2024
Ответ дляФорс мажор
А чого буде дешевше за 1 візит?
Форс мажор• 08 июля 2024
Супутні витрати, анестезія, кофердам і тп, підготовка кабінета і ппибирання. Один раз платити чи кілька...