За його словами, “виродки з Кремля” демонструють цинізм, коли заявляють, що удар по лікарні “Охматдит” був зроблений внаслідок роботи української ППО.
Українські військові дадуть відповідь Росії за її ранковий масований ракетний удар по Україні 8 липня.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський, перебуваючи у Варшаві з робочим візитом.
За його словами, наша держава відновить все, по чому сьогодні бив російський окупант. Водночас РФ отримає за свої дії відповідь від Збройних сил України.
“Я вдячний усім українцям, які почали викладати відео, де видно, конкретно видно прямий ракетний удар, яким було поранено й вбито багато людей в Україні сьогодні. Безперечно, все, що знищили ці терористи, ми відновимо. Безперечно, ми відповімо цим нелюдам з Росії”, - заявив Зеленський.
За його словами, “виродки з Кремля” демонструють цинізм, коли заявляють, що удар по лікарні “Охматдит” був зроблений внаслідок роботи української ППО. Проте на кадрах з Мережі точно видно, як російська ракета цілеспрямовано летіла в дитячу клініку.
На ці грізні обіцянки ще хтось увагу звертає? після кожного влучання по цивільним їх чуємо. Поки що з реальних вчинків - збільшення тарифів для тих же цивільних. А по нафтосховищам наші б´ють по якимсь своїм графікам і розкладам, і від полум´яних закликів вони не залежать (сподіваюсь).
your style• 08 июля 2024
Ответ дляalenka3108
Хай просто здохнуть всі раіські виблядки! Амінь!
звісно , хай здохнуть. Але ви ж не маленька дівчинка, і повинні розуміти, що просто так , на рівному місці, 140млн . не здохне. Той не потрібно оці потужні гасла , від яких ніякого толку. Поки вони хай здохнуть, ми здохнемо від них точно!
Автор- чергвй новий нік Мані, вчора зараеєстрований.
Нащо ви постійно підначуєте людей на те,щоб писали про помсту, в тому числі їх дітям? От що це дасть, що Зе пригрозив? Хай краще роблять,а не пиЗдять (наголос самі оберіть) нон-стоп.
І хай розкаже це батькам, чиї діти під завалами чи на тому світі. Думаєте, їм легше стане від того, що черговий НПЗ розіб’ють? Та навіть,якщо 10 рашистських лікарень розбомбити, ніхто і ніщо вже не поверне заглиблих і нормального життя цим батькам. Я не до того, що не треба нищити, а до того, що оці погрози, вони виглядають настільки тупо і беззмістовно на фоні нашого загального горя.
Ответ дляBe_me
А я то читаю і думаю,ну шо воно мені так нагадує …
Краденые абрикосы• 08 июля 2024
Ответ дляmaramenska
Никогда не говори никогда
Зачем бить по больницам,есть действительно важные объекты
Aksinia 111• 08 июля 2024
Ответ дляJulliK_
По многим городам летит баллистика, развед дроны чувствуют себя как дома, почему нельзя как минимум разьебать эти установки и сбивать дроны нормально?
Да, дроны это беда ..... у нас до 10 штук в день прям над городом . Иногда сбивают, но чаще нет .
Aksinia 111• 08 июля 2024
Ответ дляBe_me
Требо було промовчати ? Так булоб краще ? Тоді б всі бились в істериці ’ В країні горе, а гарант мовчить’ .
Краденые абрикосы• 08 июля 2024
Ответ дляNataliia
Потому, что самое страшное для человека это когда его сломали морально , а мы все сегодня в шоке
Я понимаю,что значит бессильная ярость
Краденые абрикосы• 08 июля 2024
Ответ дляNataliia
Сейчас гавно новости пидарасии начнут рассказывать шо то мы сами себе в детскую больницу в..е..б..ли чтоб их подставить , а они тут не причем
Уже
Anastasiya-f052• 08 июля 2024
Ответ дляmaramenska
Будет что то страшное.ВСУ такое не простят как и украинский народ
А за взрыв Каховской ГЕС какая была ответка? Как мир отреагировал?
ultragringo• 08 июля 2024
Да это же они кричали что за Крым надо бить по нашим школам и детским больницам. Ракета целенаправленно летела. Их народ хочет крови, даже не за своих убитых, просто они варвары и любят кровь везде, кроме своей земли. Вот увидите они и по школам начнут бить. А то что мы в ответ ударим по ним, то такое, на такие кровавые преступления наши не пойдут.
Ух ти! Що що а зеля говорити вміє. Але реально що він, саме він зробить? Сам до зсу піде? Так він обісрався ще у 14-15-му. Говорити то багато розуму не треба.
І ще, цей... боневтік хоча б в країні? Приїхав на місце влучення чи ховається у кущах і звідти?
Адекватна відповідь - це реальні удари по їх дитячим лікарням. А їх не буде, тому хай клоун заспокоїться. Все залишиться як завжди, безкарним.
Ответ дляultragringo
Соучайно хоч хай би пішли
Не обов‘язково потім щось коментувати. Заявив - то не ми, і все