ми малися на операцію їхати туди з іншого міста,але захворілим і лікар сказав-пізніше..
хочу отвєтку по їх великому медичному ДИТЯЧОМУ центрі.в мене все.чекаємо.
СвітланкаОК• 08 июля 2024
Європейські і американські партнери глибоко чи найглибше стурбовані будуть?
Ответ дляtarveldy
Вони мають страждати всі, щоб кожен їх подих віддавав біллю
Це було б взагалі супер, навіть якби банально віддзеркалити відчуття наших людей.
Але якби гіпотетично населення раші однієї ночі разом щезло, мені було б фіолетово, як саме то сталося, це було б свято.
Ответ дляLudaSHS
Это все специально. Чтоб отбросить вопрос переговоров, чтоб сделать хуже, новаяБуча
Чтоб люди снова были в эмоциональном упадке.
Жесть - пускать ракеты по гражданским в городе. Это тактика
Много ракет в разные районы это тактика наказания гражданского населения
будуть чесати, що там ховалась зброя і русня повірить
ViktoriyaM2013• 08 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
100%
Кава з перцем• 08 июля 2024
Вот эти все запреты на публикование мест прилетов всем до одного места. Фотоотчеты для контрольных повторных ударов, которые уже не раз были. Нет слов.