миссДавеча• Изменено 08 июля 2024

А що це за апарат такий? Є тут стоматологи? Ставлю керамічні коронки

Маю ставити коронки в лікаря після брекетів
То вагаюсь до якого лікаря мені йти
В одного немає такої штуки, а в іншого є

В того лікаря в якого є такий прибор то ось такі пункти розписав (це крім самих коронок)

Цифровий діагностичний відбиток (3Dscan)
3D друк робочої моделі (2 щелепи)
Діагностика оклюзії T-scan

Прокоментуйте будь ласка, хто в темі (бо ця вся двіжуха тягне на 15000 грн)
Чучало яблуні• 08 июля 2024
Я бы шла к тому, у которого есть скан. Насколько я знаю это установка без слепков, то есть более современная технология. Но могу ошибаться.

Alex_Kri• 08 июля 2024
копирка электронная, если очень грубо говорить
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
В одного лікар є скан , а інший з таким не працює(тільки зліпки робить)
То краще вибрати першого?
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
І вона багато що дає? Ця послуга 4000 коштує
Карусель-весель• 08 июля 2024
Наскільки мені пояснювала мій стоматолог, наразі вже роблять комп´ютерну модель, а не просто відбиток як раніше. І тоді модель точно повторює потрібну форму, розміри і дає ідеальне прилягання до ясен. Я думаю Ви знаєте, що якщо хоч трохи не вгадати, то верх коронок травмуватиме ясна і вони з часом підніматимуться, що є великою проблемою. Тож краще робити зі сканером, однозначно.
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так дякую вам
Мабуть виберу того лікаря в якого вся техніка є
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
То краще вибрати першого?
Если есть рвотный рефлекс, то скан однозначно. В остальных случаях выбирать по врачу, а не аппаратуре
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Я чула що можуть завищувати коронки і потім можуть бути проблеми із суглобами, починають клацати, рот не відкривається, голова болить
Я цього найбільше боюсь
Деловитая• 08 июля 2024
Мужу поставили циркониевую на днях, заплатил с лечением 20 тыс за 1 шт

Карусель-весель• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Так, дає багато. Мої перші коронки зі зліпка були вдалі. А от другі через 5 років викликали зменшення кістки - уход ясен вверх. Негарно. Періодичне запалення ясен. Треба знімати і оплачувати нові.
Зі сканером не повинно такого статися, адже його модель ідеально прорахує потрібну форму з урахуванням Ваших ясен і т.д.
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Вещь хорошая, показывает, как смыкаются зубы по времени, и силу на каждом зубе. Но и погрешностей там тоже хватает
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
А ці всі дані будуть передаватись зубному техніку?
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Я цього найбільше боюсь
Если нет бруксизма, то и проблем не будет. И завышать может, как со сканером, так и оттисками
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Нє, немає бруксизму
Нічого не турбує
Але бачте лікар хоче ще таким апаратом перевіряти
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Ось я найбільше цього боюсь
А навіщо вони завишають?
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Нет. Его используют уже после изготовления коронок в лаборатории
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Скажіть якщо велике навантаження йде на жувальні зуби - які краще витрати цирконові чи емакс? Я чула якщо зверху стоятимуть циркон то розібʼють нижні мої зуби
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Ось я найбільше цього боюсь
А навіщо вони завишають?
Ничего страшного в этом нет - всегда можно пришлифовать то, что мешает. А так, погрешности могут быть на любом этапе изготовления
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Бо тут де більше апаратури самі коронки аж 16000 коштують
То я думаю ну все, мабуть там зроблять ідеально

Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Ни у кого еще не разбились свои зубы. Для емакса зубы должны соответствовать определенным требованиям - тогда он имеет определенные преимущества. Хотя его в последнее время делают реже, чем раньше
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Стоимость аппаратуры нужно окупать - цены сразу становятся выше
FluffuRana• 08 июля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Це не той сканер в пості у автора.
Чучало яблуні• 08 июля 2024
Ответ дляFluffuRana
Це не той сканер в пості у автора.
Ой, тогда прошу прощения!
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
В мене є такі зуби які повністю без стінок, але там стоїть штифт - тоді краще що?
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
1. из чего штифты? 2. нет ли поддесневых разрушений?
FluffuRana• 08 июля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ой, тогда прошу прощения!
Той, який замість зліпків, він отакого типу. А автору пропонують саме контакти між зубами перевіряти сканером.

А, ні, прошу вибачення, там про 2 скани йдеться. То фото тільки одного
автор миссДавеча • 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
В одному зубі є , розрізали десну і лікували каріес зуба
Карієс був під Десною
Десна мабуть наросла вже

Штіфти такі поставили що можна і циркон в емакс
Коплю на груди• 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
А если есть бруксизм?
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Карієс був під Десною
Десна мабуть наросла вже

Емакс хорошо поддерживает адгезивную фиксация - это плюс для герметичности и почности. Но адгезия хороша если использовались стекловолоконные штифты, к циркониевым и металлическим адгезии нет. И при поддесневом разрушении есть проблемы с адгезивной фиксацией.
Alex_Kri• 08 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
А если есть бруксизм?
то бороться с бруксизмом