миссДавеча• Изменено 08 июля 2024
А що це за апарат такий? Є тут стоматологи? Ставлю керамічні коронки
Маю ставити коронки в лікаря після брекетів
То вагаюсь до якого лікаря мені йти
В одного немає такої штуки, а в іншого є
В того лікаря в якого є такий прибор то ось такі пункти розписав (це крім самих коронок)
Цифровий діагностичний відбиток (3Dscan)
3D друк робочої моделі (2 щелепи)
Діагностика оклюзії T-scan
Прокоментуйте будь ласка, хто в темі (бо ця вся двіжуха тягне на 15000 грн)
То вагаюсь до якого лікаря мені йти
3D друк робочої моделі (2 щелепи)
Діагностика оклюзії T-scan
Коплю на груди• 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
то бороться с бруксизмом
А керамические коронки можно ставить в таком случае?
VivaForever• 08 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
В одного лікар є скан , а інший з таким не працює(тільки зліпки робить)
То краще вибрати першого?
Якщо інший профі,то він зробить і так все правильно. У першому випадку скоріш за все клініка вимагає,бо вони апарат купили
миссДавеча
• 08 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
можно, просто риск выше (с любыми коронками)
То виходить краще емакс в моєму випадку?
Ответ длямиссДавеча
Лучше довериться доктору (если он нормальный). Он знает состояния зубов, возможности лаборатории, обеспечение материалами клиники. Просто и у циркона есть свои преимущества, а все преимущества емакса можно потерять, если взять неподходящий цемент
Моль Моллівна• 09 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так, дає багато. Мої перші коронки зі зліпка були вдалі. А от другі через 5 років викликали зменшення кістки - уход ясен вверх. Негарно. Періодичне запалення ясен. Треба знімати і оплачувати нові.
Зі сканером не повинно такого статися, адже його модель ідеально прорахує потрібну форму з урахуванням Ваших ясен і т.д.
ніякий сканер не допоможе, якщо лікар чи зубний технік - рукожоп