Ms. Скромность• 08 июля 2024

ФОП - 3 група, складний облік?

Дівчата, розкажіть , хто має актуальний досвід.
Колись мала ФОП 2 групи, вже закрила 5 років тому. Тоді все було складніше, і реєстрація, і ходіння здавати звіти в чергах.
Зараз є потреба відкрити ФОП, послуги з продажу квитків. оплата буде безготівкова. Чи потрібен РРО, як швидко зараз відкрити і закрити за необхідності той ФОП? чи легко подавати звіти?
БезникаяЯ• 08 июля 2024
Рро потрібно
Відкрити хвилин 20
Закрити - вічність
автор Ms. Скромность • 08 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Рро потрібно
Відкрити хвилин 20
Закрити - вічність
точно потрібно? читала що ніби як якщо оплата на рахунок, то не треба
Творческий типаж• 08 июля 2024
Я подписана в инсте именно по фоп.
То если оплата на айбан, то рро не нужен.
Декларация онлайн

Вот на эту страничку подписана
https://www.instagram.com/reel/C84wj-9t2Cx/?igsh=
Осьминожко• 08 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Рро потрібно
Відкрити хвилин 20
Закрити - вічність
Ви щось плутаєте.
ФОП закривається швидко, тільки в кінці потрібно пройти ліквідаційну перевірку і все. Якщо немає порушень, то це не страшно.

На 3 групі облік трохи складніший ніж на 1 і 2. Наскільки пам’ятаю, звіт подається 1 раз на квартал і потім ще один раз за рік.

Безготівкова оплата може бути різною. В деяких випадках РРО потрібен обов’язково, в інших ні.
Якщо оплата на рахунок, то найчастіще РРО не потрібен, але це не завжди. Є ризики. Деякі оплати можуть приходити на рахунок і все одно їх потрібно фіскалізувати.

Якщо вам будуть оплачувати безготівкою через сервіси лікпей, верфопей, пром-оплата, розетка пей и тд, то РРО потрібен 100%
БезникаяЯ• 08 июля 2024
Ответ дляОсьминожко
Ви щось плутаєте.

А на ліквідаційну перевірку черга більше року
автор Ms. Скромность • 08 июля 2024
Ответ дляОсьминожко
Ви щось плутаєте.

а якщо тільки через банк на рахунок?
Осьминожко• 08 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ну то хай буде черка, Вона щог мішає? За цей час можна підготуватись.
Осьминожко• 08 июля 2024
Ответ дляMs. Скромность
а якщо тільки через банк на рахунок?
В більшості випадкі не потрібно. Але іноді надходять від таких банків, що фіскалізувати потрібно. В залежності з яким кодом прийде платіж.
Якщо не будете бити чеки неа такі платежі, то дуже маленький шанс що це будуть перевіряти і за це штрафувати. Тому я взагалі звертаю на це уваги.
Алгонавт• 08 июля 2024
Тут послуги з оплатою на рахунок, який РРО? От же ж, порадниці
Відкривати 20 хв, якщо немає боргів. РРО не потрібен, якщо немає товарки і готівки. Звіти щоквартальні+річний.