Прикуси Язика• 09 июля 2024
А як ви бачите життя з нарцисом?
Який вважає що ви йому постійно шось винні, якщо робиш то не так, токсична людина яка втягує тебе у свій негатив завжди.
Тут є доля його виховання мамою, яка вважає що він найкращий у всьому, тому він не бачить недоліків в собі, в своїх діях, ввважає що він все правильно робить, а ти дратуюча пляма яка його постійно бісить. І да всіх людей вввжає теж дніщем. Стикались?
Анютины ласки• 09 июля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
За большие какие я в глаза не видала, н а дом себе копил
Я про себя, квартиры, алименты 2 000 долл, обеспечение ребенка, пассивный доход и он многое мне дарил
щедрый козел...с виду идеальный красавец
Я не в теме• 09 июля 2024
Ответ дляАнютины ласки
Такой у моей подруги. Три года был почти идеальный, а теперь ’обнажился’ и предстал во всей красе.
Зараз все скажу• 09 июля 2024
И не пытайтесь такое чмо менять - себе дороже. Психологов и психиатров почитайте: нарциссы неизлечимы.
Залізна пані• 09 июля 2024
З нарцисами близько не стикалася, на них та їх життя пофіг. Але, якщо б коханий чоловік повернувся б з війни травмованим, зробила б все, щоб його витягнути.
Чорнобаївка• 09 июля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ой, это да! Беру свои слова обратно.
Какой красавчик!😍