З моменту від´їзду чоловіка на навчання зібрала документи на аліменти. Цю новину донесла йому його сестра, сказала перша ніж я встигла сказати. Він образився, сказав що я поступила як криса. Чую ноти обіди в голосі, але звонить дізнається за дитину. Дійшли до висновку що 5к буде кидати на мене і на дитину, і писати що це аліменти щоб я раптом не подала. Сім´ї як такої немає, він не показує що хоче щось зберегти, скоріш навпаки веде себе так як хоче, щоб я швидше пішла. В мене в думках не чекати його приїзду а поїхати і нехай платить неофіційно. Не кине? З усіх історій знайомих кажуть що це маячня і згодом перестане платити, краще подати кажуть, позов готовий, але принижувати його ним не дуже хочеться, якось би по нормальному ... Хоч при сварках постійно каже щоб збирала речі, маючи дев´яти місяців дитину таке собі дозволяє
dahashutka19• 09 июля 2024
Ну спробуйте так , як він сказав. Якщо не буде цього робити, то подавайте офіційно
ПолБатона• 09 июля 2024
Ну дійсно як криса тихо собі щось вирішили.
Якщо не плануєте жити разом, то просто треба було обговорити все і домовитися.
Ви не вмієте розмовляти?
Единорог помог• 09 июля 2024
Офіційно подавайте, що за дитячій садок. Так ваша дитина їх точно отримає, поки папа працює. Захищайте себе і дитину законним шляхом, а не домовилась і пожаліла.
Продаю витрішки• 09 июля 2024
Если ребёнку 9 месяцев, он должен и на вас платить алименты. Всего в сумме 33 процента от дохода.
Я бы подала официально. Хотя это не значит, что он будет их платить. Мой бывший сразу уволился с хорошей зарплаты и ушёл работать неофициально, когда я подала. Платил по 300 грн, потом и их перестал)))
Ответ дляПолБатона
Ви не вмієте розмовляти?
Він кричав як неадекват і ´я просто йшла з речами і з дитиною. Про що з ним розмовляти
Ответ дляПродаю витрішки
І + в нього аліменти на дитину ще 6 років
ПолБатона• 09 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Ну після того ви ж якось прийшли до згоди в 5 тисяч. Значить діалог можливий.
Моторошні троянди• 09 июля 2024
’’Не кине?’’
Шедевральный вопрос. Отвечу на него однозначно - 50 на 50.
Единорог помог• 09 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Ну жалійте, домовляйтесь, щоб йому краще було. Він цього з вами не зробить.
бифидобактерияЖоржик• 09 июля 2024
Робіть по закону та і все. Не вигадуйте велосипед
Просто на карточку-це коли у бувших чоловіка і дружини хороші відносини і немає невирішених питань
ФФФФристайла• 09 июля 2024
Хотіла порекомендувати домовлятися, але потім передивилася ваші теми і в вашому випадку офіційно подати краще за все.
Продаю витрішки• 09 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Это не важно. Он на вас всё равно должен платить.
Летюча помилка• 09 июля 2024
Автор, поки платить добровільно, то нехай платить. Буде прострочка якийсь час, то подасте. За минулий час звісно не стягнете, але з моменту подачі позову аліменти будуть нараховуватись
мадамГрицацуева• 09 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
А вы? Без квартиры, карьеры, денег, внешности, все по классике?
А какая разница? Никто не имеет право обижать и унижать человека, независимо от его внешности, мнения и уж тем более квартиры
Страхованная• 09 июля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Нельзя быть настолько зависимой от мужика, его желаний и мнений, я об этом
Ответ длямадамГрицацуева
А до чого тут зовнішність не зрозуміла?
Страхованная• 09 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
А до чого тут зовнішність не зрозуміла?
Ясно все
мадамГрицацуева• 09 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
А до чого тут зовнішність не зрозуміла?
Ну так вам же написала одна из советский, что вы типа по классике, без денег, квартиры, внешности и т.д. я так и ответила. Никто не имеет право вас обижать. Ч бы подавала все законным путем. Пусть меньше, зато 100%.
Продаю витрішки• 09 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
Я была с квартирой, деньгами, внешностью. Не считаю это поводом не сбивать алименты с бывшего. Ребёнка хотели оба, ответственность тоже должна быть у обоих.
Барабасиха• 09 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
чухой опыт вас не научил?
и сразу с таким плодиться
margo-788d• 09 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Ви не вмієте розмовляти?
А ’ собирай вещи и вали ’ с маленьким ребёнком это не крыса? Он снял с неё все моральные обязательства.
Обнемашечка• 09 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Так если уже платит алименты - пусть ещё и вам платит) Потом что угодно может быть, лучше этот вопрос урегулировать официально
Чупокабра• 09 июля 2024
Ну, да все по классике жанра .
Жена всегда плохая крыса , это же она что-то там требует , а мужик бубочка он же ни кого ни чем не обременяет
Ответ дляЧупокабра
Ну, да все по классике жанра .
Та я його і не чіпаю. Людина собі накрутила, була на війні дім купила, що йому жінки винні, так виховала його мама
Ответ дляОбнемашечка
А офіційно скіки буде?
З 22 десь 4/5 тис не більше
ВсеЧетко• 09 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
А если подадите, какие алименты будут ? Зачастую меньше присуждают