Кошкина мать• 09 июля 2024

Бачили, як сильно відреагував Байден на обстріл Охмадиту?

Байден відреагував на масований обстріл України 8 липня

"Ракетні удари Росії, внаслідок яких загинули десятки громадянських українців, а найбільша дитяча лікарня в Києві зазнала пошкоджень, є жахливим нагадуванням про жорстокість Росії", - йдеться у його заяві.

Він нагадав, що вже цього тижня зустрінеться із президентом України Володимиром Зеленським на саміті НАТО у Вашингтоні. На зустрічі мають оголосити про нові заходи щодо зміцнення української ППО.
Знову дуже стурбовані, зміцнять ППО, а от рашу обстрілювати своїми ракетами так і не дають.
Графиня Шезвездицкая• 09 июля 2024
Мне аж полегчало, ага
kissaniya• 09 июля 2024
Ну его в жопу. Хрыча старого. Я вообще сильно сомневаюсь что он что-то понял и в состоянии мыслить
Николай-b526• 09 июля 2024
скоро будет Трамп...сильно реагировать(((
Natal_ka91• 09 июля 2024
Потужно
ООН стурбованість вже висловила?
lus_so• 09 июля 2024
Байдена я не вибирала, тож і не питатиму з нього. Хай зеля розкаже, де наші ’громи’ і ’верби’ з дальністю 1000+ км. Нам і питати ні в кого не треба, бо своїми ракетами могли б виносити кацапів аж бігом. Могли б... Байден їм, бач, в борщ насрав.
Above• 09 июля 2024
Встреча, не значит что будут какие-то грандиозные действия с его стороны, ну поговорит он с Зе об этом и на свои мысли о выборах переключиться, вот и всё. Это как переливание с пустого в порожнее.
Украину всё равно не возьмут в НАТО, да и помощь окажут так себе, это уже и так очевидно, обещать не значит жениться, для них пусть хоть небо на украинцев упадёт, они всё равно себе на уме будут.
автор Кошкина мать • 09 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Потужно
ООН стурбованість вже висловила?
Ще я не бачила, але думаю шо обов´язково висловлять
автор Кошкина мать • 09 июля 2024
Ответ дляlus_so
Це також, але їм не до ’грому’, вони зайняті.
Кабмін закупив 300 сувенірних наручних годинників на подарунки від Шмигаля із написом «Від прем´єр-міністра України» на майже 700 тис. грн, - Prozorro
Клементина• 09 июля 2024
А що вони можуть зробити?
Що вони зробили після ГЕС?
Після Епіцентру?
НІЧОГО
Дозволити фігачити ракетами по мацкві, вони бояться, бо ядерка....
Above• 09 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Потужно
ООН стурбованість вже висловила?
Та вроде пока только собирались заседать, по времени вроде как в 16:00, тогда наверное и выразят обеспокоенность, а что от них ещё ждать.
vinika• 09 июля 2024
Ответ дляКлементина
А що вони можуть зробити?
Що вони зробили після ГЕС?
Після Епіцентру?
НІЧОГО
Могли бы сами хернуть той ядеркгй, чтоб пустыня осталась от всей русни.
Могли бы 25.02.2022 автоматом принять Украину в Нато, и обломать рожи русаковские.

Но к сожалению они импотенты престарелые, ни хрена не сделают.
Те ф16 все не долетят никак, на черта было обещать вобще
Blacky_Mik• 09 июля 2024
Громадянських.
Скільки ще журналісти буждуть перекладати з тієїх єдиної недомови, котру знають, на українську автоперекладачами?
Цивільних, авторко, не громадянських.
автор Кошкина мать • 09 июля 2024
Ответ дляКлементина
А що вони можуть зробити?
Що вони зробили після ГЕС?
Після Епіцентру?
НІЧОГО
Сумно виходить, ми нічого не можемо зробити, бо свого нічого немає + корупція, всі інші бояться ядерку, з ППО проблеми, росія вже це відчула і буде, ще більше кидати ракет, поки ми не погодимось на їх умови.
Ну принаймні я це так бачу.
Реалістка• 09 июля 2024
До речі, про підсилення ППО... Очевидно, не завадило б його підсилити. Бо, як бачимо, додався ще як мінімум один тип ракет, які воно не збиває :( Чесно кажучи, взимку 22-23, коли рашисти намагались зробити нам блекаут, я в Києві почувалася більш захищеною чомусь.
yer• 09 июля 2024
Я так і незрозуміла??? Чому коли летіли всі 4-5 ракет в одну точку і не збили ні ЖОДНУ??? відео є. Це ЯК вообще???? Такого не було ще. Все більше і більше наганяють на людей паніку і страх. Як не збилося?? Це як?????? Просто моральні уроди, хто не дбає за цим, все на самотьок пускає, маргинал наче защітнік, хто повинен дбати за це
Zelenkа• 09 июля 2024
Ответ для Кошкина мать
Тварі такі ж, як і русня. Одні добивають ракетами, інші - цинізмом.
Anastasiia-9046• 09 июля 2024
У нього у самого деменція вже. На дебатах ледь тримався
автор Кошкина мать • 09 июля 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Таке відчуття, що деменція ще й у нашої влади, вони знущаються просто. 1.7 млн на опитування.
yer• 09 июля 2024
маргинал сука це байден. дід хай йде вже на пенсію і не робить зло
mamadoma• 09 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Потужно
ООН стурбованість вже висловила?
с 1 липня росія на місяць стала председателем Совбеза ООН
Кайдашева дочка• 09 июля 2024
Ответ дляmamadoma
Это какой то сюр:((Писец планете скоро будет ,а они все игры играються с этими фашистами
Дева Мария• 09 июля 2024
Ответ дляРеалістка
Нічого не змінилось . Ракети такі ж , просто щільність ракет , теплові ловушки . Що з ПВО ? Питання. На відео видно , на Лукʼянівці вони тупо падають одна за другою .
Cardiolog• 09 июля 2024
Ответ дляAbove
Играются словами: ’необратимость’ или ’мост’ - ничего нового

https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2024/0...
Jimson• 09 июля 2024
Ответ дляvinika

’Могли бы сами хернуть той ядеркгй, чтоб пустыня осталась от всей русни’

У них нет запасного земного шара

’Могли бы 25.02.2022 автоматом принять Украину в Нато’

Зачем им это нужно?

’обломать рожи русаковские’

Не было такой задачи

’они импотенты престарелые, ни хрена не сделают’

Уже сделали, грамотно подставили Украину

’ф16 все не долетят никак’

Может и долетят, но не в товарном кол-ве.

’на черта было обещать вобще’

Чтоб ослик меньше брыкался и с оптимизмом смотрел в будущее
Реалістка• 09 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Тобто Х-101 вже були по Києву? Тоді я не знаю.... Взимку 22 вони теж летіли щільно, тоді по 70 ракет на один тільки Київ летіло, але майже все збивали тоді
Графиня Шезвездицкая• 09 июля 2024
Ответ дляyer
У одесситов тоже вопрос: почему часами летают развед дроны?
Он себе летает, снимает, а кацапия ракеты кидает..а он все продолжает летать..
А еще вопрос к тем, кто ПВОшников забирает и в пехоту кидает.
Причем , массово
Скоро не останется тех, кто это все дерьмо сбивает..
Strawberry-b61a• 09 июля 2024
Ответ дляvinika

они не могут херануть ядеркой, потому что автоматом полетит узкая ядерка
к сожалению. Я не знаю как найти выход из этой ситуации
думаю это будет медленная смерть чтобы дать время европейцам, а потом будут они бороться. и этот даст время американцам
а если европу победят тогда может и запустят ядерку США. не знаю
Above• 09 июля 2024
Ответ дляCardiolog

Они только это и могут, а многие люди им ещё продолжают верить, хотя уже по идее не должны бы.
Strawberry-b61a• 09 июля 2024
Ответ дляyer
ваш то где, воюет надеюсь? ’Моральные уроды’ это так рпо наших защитников, мило как
вы тоже можете пойти работать с ПВО. вставайте с дивана, вы же не моральная уродка
Марина310385• 09 июля 2024
Ответ дляКлементина
А що вони можуть зробити?
Що вони зробили після ГЕС?
Після Епіцентру?
НІЧОГО
Після вчорашньго, де є відео... як просто летят ракети і іх не збиваються, куди поділось наше ПВО? Я так розумію, всі прилетіли куди хотіли.