Рубаю олівлє• 09 июля 2024
дитячий табір і басейн
Дівчинка 7 років ходить в денний табір.
Імунітет не дуже, навіть зараз влітку часто посмаркує.
Завтра в нас +33 і по розкладу басейн з 10 до 13 години. Відкритий.
Там є такі зовсім дитячі зони, а є і глибше.
і я переживаю:
- десь намочить і зніме панамку (3 години на сонці при +33),
- небезпека на воді,
- 3 год в мокрому, хворіла місяць тому,
- волосся нижче пояса, я сушу їй годину. в таку жару на протяг(
буде 50 дітей і 4 вихователі.
дитина раніше була тільки зі мною в закритому басейні, може тричі. плавати практично не вміє.
Давали б?
і я переживаю:
- небезпека на воді,
- 3 год в мокрому, хворіла місяць тому,
буде 50 дітей і 4 вихователі.
Давали б?
Мадам Подлинник• 09 июля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
И мне вспомнилось, на днях ездили на экскурсию в Карпаты, жара адская, автобус, а впереди сидит мамаша и каждую минуту прощупывает все вентрешетки, чтоб ее сыначке лет 10 не дуло. Отсадила его от окна, потому что там ей показался сквозняк, потом требовала люки закрыть.
ненавиджу таких люто. Можуть брати з собою мішок і їхати у мішку, а позбавляти інших повітря права не мають.
Рубаю олівлє
• 09 июля 2024
Ответ дляАстановитесь
Тому ваша дитина і хворіє так часто. Бо ви так переймаєтесь протягами в 33 град…..
більше не протяг, а поїздка пів год в автобусі з кондиціонером з мокрим волоссям.
навіть я була б хвора...
Рубаю олівлє
• 09 июля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Мамо, я вас не знаю, але заочно ненавиджу. Це ви влітку в громадському транспорті вікна і люки закриваєте, позбавляя людей повітря.
в мене дома відкриті всі вікна і протяг)
Мадам Подлинник• 09 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
навіть я була б хвора...
Не були б, бо від повітря не хворіють, лише від вірусів та бактерій.
волосатое стекло• 09 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
навіть я була б хвора...
Автор, вы бы лучше не за кондиционер переживали, а за то, почему у вас ребенок не знает, что делать с мокрой панамкой и как практически насухо вытереть волосы полотенцем. А еще люди придумали шапочку для плавания.
НаБалКоніХодять• 09 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
навіть я була б хвора...
Ви щось не того боїтесь…(
БоВжеВільна• 09 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А деякі поїхали і потонули, уявляєте?
Частіше діти таки тонуть, коли вони з батьками, ніж коли вони з тренером.
СережкинаЯ• 09 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
навіть я була б хвора...
Бассейн до 13, а лагерь до 16, ау. Волосы что раз высохнут
БоВжеВільна• 09 июля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Так з басейну ж на автобусі з кондиціонером в +33
Рубаю олівлє
• 09 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
і як витерти насухо волосся?
Рубаю олівлє
• 09 июля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
як я ула маленькою, то 2 дітей старших вже, клас 6-7 потонули в озері. ходили класом з вчителькою..
КАПСЛОЧНИЦА• 09 июля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Я б цих скажених висаджувала на першій же зупинці. Задовбали!
КАПСЛОЧНИЦА• 09 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
навіть я була б хвора...
Хворіють ВІД ВІРУСІВ!!!!
А ваша дитина, закутана як капуста, буде хватати будь-яку болячку, бо у неї просто не має імунітету!!!
КАПСЛОЧНИЦА• 09 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Закрийте негайно!
Угги в горошек• 29 июля 2024
дитина в 8,5років, плавати вміє, були в таборі з басейном, Закарпаття, дітей на зміну не більше 40 чоловік беруть від 6+ до 14, 3 вожаті + хозяйка практично весь час присутня була.
басейн зроблений з 2х частин, одна для тих, хто вміє плавати і глибина 1,4 чи 1,7 здається, і маленький відступ для тих, хто любить воду, але не плаває. Вожаті - одна в купальнику, одна в звич. одязі, якщо не хоче плавати. Діти чередувались групами, по 15-20 чоловік, одні раніше почали, через 20хв. інші. Стрибати не дозволяли, бомбочки також. Іноді діти старші намагались, але одразу їх просили покинути басейн, як покарання на певний час.
я була з меншою дитиною в тому ж комплексі, то мала можливість подивитись як і що, як діти поводяться і як вожаті... мій висновок: дитина має все таки вміти плавати, або слухатись вожатих. Нам пощастило, малий вміє плавати, навчили в 6 років, але як би не вмів, то в табір без себе з басейном не пустила, і тут мама ’квочка’ не до чого. Дитина це не одяг, що просто пішов і купив, її ніхто не поверне.
І з батьками тонуть, і в аквапарках, і морі, але як собі пробачити потім, раптом що...
Рубаю олівлє
• 30 июля 2024
Ответ дляУгги в горошек
моя мама розповідала, що в Артек їздила на море пару раз..
раніше навіть на море пускали самих дітей
дамаАмстердама• 27 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Да. Сын с 6 лет ходит в бассейн, группы были и по 15-20 детей на одного тренера, никто не утонул, представляете? Может, хоть как-то научат ее плавать, если вы фигней страдаете.
По поводу ’намочит панамку, 3 часа в мокром, мокрые волосы на сквозняке при +33’ - скажу только одно -
Не всі дорослі можуть сидіть по кілька годин в мокрому, не те, що дитина
Деяким ото тільки дай руку до мордяки прикласти