Група пожиттєво без хабарів
То реально?
Результат:
вже голосів:
18 (38.3%)
Реально
15 (31.91%)
НЛО набагато реальніше
7 (14.89%)
Як пощастить
7 (14.89%)
Свій варіант
Плету з бісеру• 09 июля 2024
Да, смотря какое заболевание. Давали и до войны, и сейчас, если есть основание.
Начинаете с семейного врача, она направит дальше
Плету з бісеру• 09 июля 2024
Ответ для40ка
Неврологія
за неврологию - не знаю, у меня все случаи из окружения - потери конечности, зрения, слуха. Сами переводили на пожизненную
healer09648293• 09 июля 2024
Яка група? Мені ледве третю дали пожиттєво. Але відчуваю що такими темпами заберуть назад.
ole4kakissa• 09 июля 2024
У меня 3-яя довічно
Правда получала ещё в 14-ом году
Сама, никому ничего не платила
Правда получала ещё в 14-ом году
Сама, никому ничего не платила
Мені дали пожиттєву третю 20 років назад. Але не с першої спроби. Спочатку була відмова, а через півроку зібрала документи по новій і з уим же самим захворюванням дали. В цьому році вже оформлювала другу. Дали другу пожиттєво і з першої спроби і без хабарів. Але я вже навчена попереднім досвідом просила профільного лікаря описувати ’як найкраще’
Ответ для25Lida
Пробачте, якщо не секрет, це неврологія?
Дякую, тепер знаю, на що звертати увагу
Ответ дляAlve
У моєї мами 2 пожиттєва , неврології, уже більше 10років. Дуже важливо, що напишуть ц випискі
Видно так, бо у мене останні виписки прямо впало в око що якісь стали лаконічними
І відтоді й почалися проблеми.
Хоча я думала, що то через те, що змінився склад комісії
І відтоді й почалися проблеми.