Коплю на груди• 09 июля 2024
Що взяти в дорогу для перекусу дітям
Планую подорож, думаю чим нагодувати дітей якщо застрягнем на кордоні. Старшій 15, молодшому 4. Печиво і вода єдине що приходить в голову, але цього замало. Думаю ще джерки зробити, що ще порадите?
Борисфенка• 09 июля 2024
Беру з собою солоні горішки, Снікерси, чіпси, якусь запаяну нарізку ковбаси і сиру, помідори черрі.
Файна цьоця• 09 июля 2024
Сухі сніданки,тільки вибирайте щось натуральне(на фото приклад)
Сухофрукти(курага,сушене манго)
Яблука
Сухофрукти(курага,сушене манго)
Яблука
Не будь КакСвета• 09 июля 2024
Арахис солёный всегда беру. И чипсы. Так мы их не едим. Почему-то именно в дороге заходит. Вафельки и бананы ещё. Эти батончики из сухофруктов вообще не лезут. Но мы долго добираемся больше суток на автобусах берём ещё мивину с собой в стаканах с утра завариваю
Садова гойдалка• 09 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ого, сколько гадости.
Беру чери, сендвичи в вакууме и подобное, сейчас много такого разного. Круассан, пюре в паучах
Знаю бакси• 09 июля 2024
Бананы. Пюре- смузи в порционные пекетиках. Хлеб, который сразу нарезан + к нему в нарезке сыровяленая колбаса, сыр, хамон.
Коплю на груди
• 09 июля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Ого, сколько гадости.
Я трохи боюсь, що сендвічі в дорозі зіпсуються (
Не будь КакСвета• 09 июля 2024
Вообще я с собой беру пюрешку с отбивнухами. Это чтоб до вечера стоптать а дальше уже всё что описала
Садова гойдалка• 09 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
У нас есть запечатанные в вакууме, и в атб и в Сильпо
Не будь КакСвета• 09 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Конечно испортятся. Колбасу в нарезке в вакууме можно ещё взять она дольше продержится
Чебураха з перцем• 09 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ви автобусом? Кожні 4 години зупинка на заправці. Там їсти є що. Навіть супи були на деяких. Все можна купити про запас на заправках. Я так робила. Бо з дому, то тільки круасани, та свіжі бутерброди з сиров´яленою ковбасою, і то їх краще поїсти в перші 2 години. На кордонах зараз жесть, до 8 годин стоять люди.
Коплю на груди
• 09 июля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Так отож, думаю що робити якщо застрягнем на кордоні. Їду на машині.
Чебураха з перцем• 09 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
Все, що їдять мої діти і ми. Але я тільки авто і сумка холодильник.
Якби у автора авто було,то вона б могла нагодувати дітей в любому кафе, або на заправках.
Коплю на груди
• 09 июля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Авто є, я боюсь черг на кордоні.
Чебураха з перцем• 09 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Тю, ну ви дайотє. Звісно зупиняйтеся на заправках їсти. І купіть перед кордоном все в магазині. Навіть з кондьором в салоні, їжу набирати навіщо? Перекус легенький, а основна їжа в кафе
Клевотница• 09 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
То купіть авто холодильник. Ще ніхто не вмер навіть за 15 годин від голоду
Чебураха з перцем• 09 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Авто є, я боюсь черг на кордоні.
Діти стояли вчора на Румунії 5 годин, в Україну. Туди їхали, то стояли 8 чи 9 годин. Фур багато, і їх запускають через одне авто, чи автобус. А автобуси перевіряють довго , це жесть.
ТАЗератти• 09 июля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
’думаю чим нагодувати дітей якщо застрягнем на кордоні’- слова автора
Засомневаю• 09 июля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Ого, сколько гадости.
А круасани, звичайно, печете самі?
На вершковому маслі?)
Пушка заряджена• 09 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Авто є, я боюсь черг на кордоні.
А до кордону скільки їхати?
Можна термос і залити каші, пюре, мівіну..
Або в сумку заморожені бутилки з водою, і туди продукти, вот вам і холодильник
ТАЗератти• 09 июля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Якби вміли читати, то б прочитали
Та не реву я• 09 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
І правильно боїтеся. А бутерброди з маслом або з сиром не так швидко псуються. Не треба ковбаси або м´яса, якось переживете
Мию чакри щоденно• 09 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
А круасани, звичайно, печете самі?
На вершковому маслі?)
Круассаны менее вредны, чем чипсы, ’Сникерс’ или колбаса
Борисфенка• 09 июля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Ого, сколько гадости.
А сендвічі в вакуумі страшенно корисні? Нема спасу від вашої екологічності, за добу не загнуться.
Коплю на груди
• 09 июля 2024
Ответ дляПушка заряджена
А до кордону скільки їхати?
До кордону 1000км приблизно, але по рідненькій Україні все знайоме. А от далі кордон і невідомість, тому і запитала. Дякую всім за поради.
Засомневаю• 09 июля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну, тобто!
Круасани самі не печете.
Сендвічі в вакуумі вам ок. До речі! З ковбасою??? З магазину???
Але розповідаєте, що у когось гидота?))
Круасани самі не печете.
Але розповідаєте, що у когось гидота?))
Мию чакри щоденно• 09 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Ну, тобто!
Круасани самі не печете.
Але розповідаєте, що у когось гидота?))
Круасани самі не печете.
Але розповідаєте, що у когось гидота?))
Это писала не я
Коплю на груди
• 10 июля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Що таке джерки?
Сушене м’ясо в дегідраторі.