Як міряти?• 09 июля 2024

Люди з НЕ активною життєвою позицією, як ви живете?

Зараз знаходжусь в процесі працевлаштування і всюди хочуть працівника з активною життєвою позицією, щоб людина була за "любий кіпіш", всім цікавилась, була розвинута в різних сферах.
Я сама по собі інтровертна і зміна роботи дається дуже важко. Інколи здається, що всі навколо такі активні і успішні, але ж це не так.
Не активні і не успішні, як вам живеться в цьому світі, який несеться невідомо куди?
Мені важко(
Малая еще та• 09 июля 2024
Скільки вам років?
Кажіть, що активні
Ирэн1983• 09 июля 2024
Все врут (с)
Тут как тут• 09 июля 2024
Сколько вам лет?
Интровертов сейчас много, к тому же многие не стесняются озвучивать что у них псих проблемы.
Угадайс• 09 июля 2024
Зависит от позиции на какую вы претендуете и сферы. Продажником интроверту будет сложно, а аналитиком или грузчиком комфортно
Якось так і живу• 09 июля 2024
Меня иногда пофигистом называют на работе) ну что поделать. У меня не всегда есть жизненные силы на то чтоб быть за любой кипиш.
Куда_бежать• 09 июля 2024
Счастливо живётся.
Довольна полностью.
автор Як міряти? • 09 июля 2024
Ответ дляУгадайс
мені 30
але ж щоб потрапити на комфортну посаду все одно потрібно пройти кучу співбесід, де треба фонтанувати ідеями, ’продавати’ себе.
це так виснажливо(
автор Як міряти? • 09 июля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Счастливо живётся.
Довольна полностью.
а скільки вам років? не відчуваєте себе не реалізованою? немає відчуття втрачених можливостей?
Трохи злякана• 09 июля 2024
Я теж інтроверт. Раніше через це переживала, намагалась весь час вписатись в цей кіпіш, перелаштуватись.
А потім просто знайшла собі віддалену роботу. Ходжу на тренування, працюю, малюю і чудово себе почуваю.
І нафіг не здалась та активна позиція. В мене є цілі, я до них йду, але в своєму темпі.

Але до цього я прийшла через вигорання, через психосоматичні хвороби, бо я просто не можу жити в такому ритмі, що треба весь час бігти.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июля 2024
смотря, что им нужно. не соглашайтесь на оргии на работе. (один на полном серьезе рассказывал про оргии в санстанции, когда были))))
Угадайс• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
мені 30
це так виснажливо(
Так может вы сферу выбрали которая идет в разрез с вашими личными качествами? Напишите что за позиция а то разговор ни о чем
автор Як міряти? • 09 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана

дуже вас розумію.
здається, я скоро теж буду вигорівша(
ГороховаЯ• 09 июля 2024
нормально спокойно живу, пусть бегают бесятся, мне и так хорошо
автор Як міряти? • 09 июля 2024
Ответ дляГороховаЯ
не відчуваєте себе не реалізованою? немає відчуття втрачених можливостей?
ГороховаЯ• 09 июля 2024
Ответ дляТут как тут
Сколько вам лет?
интроверт это не псих проблема, тип личности
ЖаннаНеАгузарова• 09 июля 2024
Работаю сама на себя. Продаю в интернете.
Я не активная, и когда работала в гос организации терпеть не могла всевозможные заходы.
Представляю, что там творится в частных фирмах.
Куда_бежать• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
51.
В чём хотела вчера, реализовалась. В чём хочу сегодня, реализовываюсь. Это же непрерывный процесс пока мы живы.

Чувства упущенных возможностей нет, потому что я ничего не упустила. Воспользовалась всем чем хотела, всем, куда тянуло меня душой.
ГороховаЯ• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
я вполне реализована, бегать метаться это не для меня, фигня какая-то
Чижик Пижик• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
мені 30
це так виснажливо(
Вы не правильно трактуете ’активную жизненную позицию’. Это не за любой кипиш, а о работе за идею сверхурочно. А так что бы фонтанировать идеями и прокомандных дух - и без вас будет таких подлиз полно. Другое дело, если вы менеджер по продажам - там без коммуникабельности никак.
Миллениалка• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
мені 30
це так виснажливо(
Жизнь боль. Но им безинициативная амёба тоже не нужна.
БезВзяток• 09 июля 2024
Казати і мати, то різні речі, кажіть що треба, а по ходу діла як працевлаштуєтесь буде видно))))
Чижик Пижик• 09 июля 2024
Ответ дляМиллениалка
От вакансии зависит. Есть места куда безинициативная амеба прямо показана.
автор Як міряти? • 09 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
куди б ви порадили амебі?)
Миллениалка• 09 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Куда? Тестировщик диванов?
Чижик Пижик• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
куди б ви порадили амебі?)
Контент менеджер, бухгалтерия, повар, пекарь, переводчик текстов, ветеринар, маркетолог который колупает аналитику и все такое.
Нульовий сантиметр• 09 июля 2024
Работаю из дома. Я не то, что интроверт, я людей терпеть не могу
Тантрический кекс• 09 июля 2024
Я вакансії з вимогами в стилі ’з активною життєвою позицією’, ’стресостійкість’, ’у нас молодий колектив’ та подібними обходжу десятою дорогою. Це означає, що з тебе будуть всі соки і нерви витягувати, поки копита прямо на роботі не відкинеш.
Раніше спокійно знаходилася робота і без подібних витребеньок. Хоча зараз, звісно, ринок праці суттєво просів.
СирОжино пирОжино• 09 июля 2024
Не перервариваю этих гиперактивных, как на амфетаминах, это что-то нездоровое для меня.. И когда навязывают, что так должны делать все, тоже.
Ля-ля-ля• 09 июля 2024
Ответ дляИрэн1983
Все врут (с)
А от мої друзі кажуть ...
То й ви кажіть!
КаваЗМолоком• 09 июля 2024
У мого шефа 4 дітей, у нього девіз по життю: не кіпішуй! Прижився вмоєму колі цей девіз. У нас така активна робота, що нам води випити немає часу, не те, що ще оргії якісь влаштовувати, я проти всіх цих піоенрських зарніц