Olgusya• сегодня в 17:01

Вибори президента під час воєнного стану

Ви за чи проти? Я дуже хочу, щоб прийшов інший президент, але водночас розумію, що:
1) Зеленський не матиме політичних конкурентів, бо ті ж Друзенко чи Білецький в армії, Залужний - посол, а стара гвардія Порошенко і Тимошенко не мають шансів.
2) Мільйони чоловіків, які ховаються вдома, не зможуть проголосувати, а вони майже всі проти Зелі.
3) Якщо буде голосування в Дії, будуть фальсифікації.

З високою ймовірністю в такому випадку Зеля переобереться і сидітиме на посаді сумарно довше Кучми.
Зробіть вибір:
вже голосів: 54
За
Проти
Не визначилась
Триндичіха Байрактар• 2 часа назад
Ра копия Зе номер два
Триндичіха Байрактар• 2 часа назад
Кого бы не поставили на царство не зменится н и ч е г о
Плохая зайка• 2 часа назад
Навіщо вам вибори? Чи вас не влаштовує наш Президент? Немає кандидатів, кращих за нього
Черный Ловелас• 2 часа назад
Мой кандидат Пес Патрон.
Манула• 1 час назад
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ра копия Зе номер два
Та ні, я не те, щоби за Ра, але ж інтелектуальний рівень у нього набагато вище
Триндичіха Байрактар• 1 час назад
Ответ дляМанула
Там главное не уровень мозгов, а желание выполнять команды.
Манула• 1 час назад
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Якби у Ра було лише бажання виконувати команди, напевно і досі був би Головою ВР
Триндичіха Байрактар• 1 час назад
Ответ дляМанула
Знач не будет Ра презом
Манула• 1 час назад
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Знач не будет Ра презом
Звісно, окрім ’ я ваш вирок’ немає шансів ні у кого в діючих умовах
Триндичіха Байрактар• 1 час назад
Ответ дляМанула
И самое главное для нас это ничего не изменит.
Манула• 1 час назад
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Продовжуємо воювати до останнього ...
Триндичіха Байрактар• 1 час назад
Ответ дляМанула
Продовжуємо воювати до останнього ...
Вот это самое вероятное...к сожалению
frumoasa17• 1 час назад
Я брати участь у виборах не буду. Але тільки президента немає сенсу. В Україні парламентсько-президентська форма правління. Влада президента повинна бути обмежена більш-менш нормальним парламентом з коаліцією, а як зараз монобільшість, яка танцює під нього, повинна бути опозиція, щоб була конкуренція.
А цей хрипить, що тільки вибори президента. Розумієте які вони будуть і хто знову посаду займе?
mymoly• 1 час назад
Ответ дляПлохая зайка
Ваш комент лучший
mymoly• 1 час назад
Ответ дляМанула
В людини работа така. Сформувати думку, що вибору немає . Усі її коменти так чи інакше повинні навести людину саме на цю Хибну думку
mymoly• 1 час назад
Ответ дляfrumoasa17
Так рада танцює бо в нього типу більшість плюс тиск за допомогою.... А взагалі цю посаду треба прибрати
Манула• 1 час назад
Ответ дляmymoly

Цю посаду треба прибирати, окрім горя нічого країні та українцям вона не принесла((
Anna-08e7• 1 час назад
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Не будет никаких выборов, а даже если и будут , то все равно ничего не зменится.
Вот именно, тоже самое хотела сказать
Anna-08e7• 1 час назад
Ответ дляAksinia 111
Ну звиняйте )))) то тут крики ’ узурпировал владу простроченный’, теперь выборы хотят провести , тоже все недовольны ))) выход какой?
Делают вид что хотят, на самом деле выборов не будет ни при каких обстоятельствах
Anna-08e7• 1 час назад
Ответ дляфруктовая
Удалено администрацией...

Маня, уймись уже. Сколько можно.
Когда уже забанят навсегда.
Aksinia 111• 1 час назад
Ответ дляfrumoasa17
Тому треба перезавантаження Верх Ради . А они рогом упрутся , зная, что не пройдут .
Anna-08e7• 1 час назад
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Залужного можно и нужно
Не не не, не надо. Военные в правительстве никогда не приводят ни к чему хорошему.
Anna-08e7• 1 час назад
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Напишите письмо Трампу, нехай вернет ЯО Украине
Да да, ну вы сами понимаете что он делать с тем письмом будет, да?
Anna-08e7• 1 час назад
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А других не будет , ну может еще Анка Скороход
В общем, выбирать то все равно не из кого. Нет нормальных кандидатов
frumoasa17• 55 минут назад
Ответ дляmymoly
Тому переобрання складу ВРУ необходимо.
А так згодна, що парламентська форма правління краща. Функції президента суттєво обмежені до представницьких та арбітражних. Верховний головнокомандувач формально президент, а по факту прем´єр-міністр або разом з міністром оборони, яких парламент може змінювати. Чехія, Австрія, Німеччина, Італія так живуть і нічого.
чаревна• 36 минут назад
Миллионы мужчин ховаются)) здесь пишут никого не осталось воевать, а млн хотят голосовать