Як міряти?• 09 июля 2024
Люди з НЕ активною життєвою позицією, як ви живете?
Зараз знаходжусь в процесі працевлаштування і всюди хочуть працівника з активною життєвою позицією, щоб людина була за "любий кіпіш", всім цікавилась, була розвинута в різних сферах.
Я сама по собі інтровертна і зміна роботи дається дуже важко. Інколи здається, що всі навколо такі активні і успішні, але ж це не так.
Не активні і не успішні, як вам живеться в цьому світі, який несеться невідомо куди?
Мені важко(
Вишнёвая Леди• 09 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
смотря, что им нужно. не соглашайтесь на оргии на работе. (один на полном серьезе рассказывал про оргии в санстанции, когда были))))
у вас такая интересная жизнь
Kusalochka• 09 июля 2024
Нормально живётся. Всем довольна. Я не люблю кипишь и суету. И не люблю что-то в жизни выгрызать. Мне нравится жить спокойно и не напрягаться.
СирОжино пирОжино• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
мені 30
але ж щоб потрапити на комфортну посаду все одно потрібно пройти кучу співбесід, де треба фонтанувати ідеями, ’продавати’ себе.
це так виснажливо(
Что самое интересное, обычно это просто имитация бурной деятельность, а по сути ничего..
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
у вас такая интересная жизнь
приглашены на оргию. форма одежды свободная.
Ля-ля-ля• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
не відчуваєте себе не реалізованою? немає відчуття втрачених можливостей?
То вам, вельмишановна, шашечки чи їхати?
Або інтровертно сидіти в куточку за вазоном
Або реалізовувати себе
КаваЗМолоком• 09 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Я вакансії з вимогами в стилі ’з активною життєвою позицією’, ’стресостійкість’, ’у нас молодий колектив’ та подібними обходжу десятою дорогою. Це означає, що з тебе будуть всі соки і нерви витягувати, поки копита прямо на роботі не відкинеш.
Раніше спокійно знаходилася робота і без подібних витребеньок. Хоча зараз, звісно, ринок праці суттєво просів.
Для мене це червоний прапорець того, що понаднормові, робочі вихідні- це як добрий день, обов´язкова програма
Як міряти?
• 09 июля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Або реалізовувати себе
як особистості, мені реалізації вистачає
а от у карʼєрі - всі біжать і мені здається, що треба(
Ля-ля-ля• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
То треба, чи здається?)
Фенте Фря• 09 июля 2024
Я неактивна и в меру успешна. Не люблю большие коллективы. автор, важна самопрезентация, повышение самооценки.
Фенте Фря• 09 июля 2024
Ответ дляKusalochka
Может в этом сам кайф, не спешить и наслаждаться?
Тантрический кекс• 09 июля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Або реалізовувати себе
Самореалізація не обов´язково має бути екстравертними методами.
Тантрический кекс• 09 июля 2024
Ответ дляФенте Фря
Зараз у світі навіть тренд такий є, slow life (повільне життя).
Не в тому сенсі, щоб рухатися як у тому мультику лінивець. ))
А щоб заглиблюватися в кожен момент на повну, проживаючи його.
Strawberry-b61a• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
мені 30
це так виснажливо(
и по факту все ложь
такой бред реально
Kusalochka• 09 июля 2024
Ответ дляФенте Фря
Я думаю, что у каждого свой кайф. И нужно максимально постараться жить по своим желаниям, а не чтобы общество одобрило.
ГороховаЯ• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
карьеру можно делать и без лошадиных скачек
КокошинЭль• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
мені 30
це так виснажливо(
ну так вам же потім треба буде так само працювати)
справа не в позиції, а в кількості енергії, тонусі.
І це суттєва впливає на продуктивність і ефективність роботи.
Інтроверт чи екстраверт - це взагалі не про це. Роботодавцям байдуже хто ви є. Їм важливо, наскільки продуктивною ви можете бути, ось і все.
Це як впрягти молодого і задорного або старого кволого коня))
Фенте Фря• 09 июля 2024
Ответ дляKusalochka
Так в любом случае, мы живем для себя, не всегда то, что напоказ есть реальностью. Время такое, надо стараться жить.
Фенте Фря• 09 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ну что-то в этом есть, в спешке многие моменты теряют свою уникальность, доброту, не говоря о здоровье. Помните как в книгах,французкиы рантье, жили и смаковали. И не скажи скучно. Ктото на острове на лодочке просто рыбу ловит и не думает о курсе доллара.
Куда ж без меня• 09 июля 2024
я взагалі специфічна особистість. Тут нас дуже люблять - класичний Скорпіон, та ще й інтроверт. Що можу сказати. Я вмію підлаштовуватись, якщо потрібно бути в кіпіші - я буду. Та більшість часу я обираю спокій і стабільність. В будь-якому колективі я находжу комфортних мені людей, з якими спілкуюсь, товаришую. А бути душею компанії ніколи не хотіла, та й втомлює мене це, забирає багато сили та енергії. Тому залишайтесь собою, а інколи включайтесь в спільний двіж, коли цього дійсно вимагає ситуація. І повірте, не усі такі мега комунікабельні як хочуть здаватись, людям властиво притворятись і намагатись бути кращими. Ми Скорпіони бачимо на скрізь лицемірство та нещирість.
Фея_3уровень• 09 июля 2024
Активна але не успішна, легко влаштуваласт з першої співбесіди, бо палаю, як вогонь
Але толку, якщо зп 500$ в Києві?
Перспектив тут 0
А хочу взагалі з родиною в Канаду! От прям хочу-хочу!
І толку з моєї активної позиції, що я переконана, що тут срака і треба вибиратися, як грошей немає тому змушені терпіти перебування в Україні?
Але толку, якщо зп 500$ в Києві?
Перспектив тут 0
JannyMoney• 09 июля 2024
Ответ дляМиллениалка
Жизнь боль. Но им безинициативная амёба тоже не нужна.
ну амебу можно положить на какое то место и она там будет надежно лежать
Пока инициативные три круга набежали амеба как раз выполнит свои задачи.
JannyMoney• 09 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
и при этом видео по 30 секунд самые просматриваемые.
Тантрический кекс• 09 июля 2024
Ответ дляJannyMoney
А це вже якраз протилежна тенденція: кліпове мислення. І от це якраз страшно насправді, бо масове явище.
ТАЗератти• 09 июля 2024
Я не то чтобы не активная, но интроверт.
В целом, я не люблю быть на паузе и скорее достигатор. Но не кипешная. Как выше написали - ’сижу в углу за вазоном’, только ещё и работаю удалённо последние годы.
Мне нравится работа в небольших компаниях, которые не работают по принципу ’бери больше, кидай дальше’, а развивают свой какой-то продукт. В таком случае чаще оказывается коллектив единомышленников и нормальное, лояльное начальство. И никто не ждёт от тебя метушни напоказ.
Як міряти?
• 09 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
Яка ваша професія, якщо не секрет?
ТАЗератти• 09 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Яка ваша професія, якщо не секрет?
IT, программист.