Паспортний стіл• 09 июля 2024
Кажуть, що зараз багато розлучень через те, що чоловіки служать
Галя-краля• 09 июля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Це теж
Ну факт, хтось розлучився хтось оженився
Про що тема то?
Лика-прилипка• 09 июля 2024
Ну так никто не рассчитывал на 2.5 года и еще неизвестно сколько, логично что люди расстаются
Паспортний стіл
• 09 июля 2024
Ответ длядолой_лама
Вопрос ваш в чем?
Обгрутовують жінки розлучення, що служать хлопці і гуляють (зраджують) Хоча це питання двояке
долой_лама• 09 июля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Ещё раз: в чем ваш вопрос?
Вы понимаете, что такое вопрос?
Ошеламиссимо• 09 июля 2024
Я тоже заметила такую тенденцию.
Не все готовы ждать и плюс многие женщины не выдерживают тот момент, что на связь не выходят и характер у военнослужащего меняется.
Астоновитесь!• 09 июля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Я би не сказала, що наш друг зраджує, коли воює, просто приїхав у відпустку і виявилося, що він з жінкою абсолютно різні люди., був конфлікт інтересів Вирішив остаточно, що чого мучити її і дітей , кращий варіант розлучитися
Ошеламиссимо• 09 июля 2024
Ответ длядолой_лама
Ещё раз: в чем ваш вопрос?
Вы понимаете, что такое вопрос?
Я так понимаю, что автор сделала тему просто поговорить. Без вопросов
Даю справку• 09 июля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Да.
Я военный психолог.
Назвіть будь ласка основні причини цього
Кружите меня,кружите• 09 июля 2024
А ще, є розлучення через то, що чоловіки не служать.
Коли ти думала, що в тебе чоловік, а по факту - виявилося щось таке, ні риба ні м´ясо(
Обижулька• 09 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Брехня
Семенівни сусідка• 09 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Лучше быть ни рыбой, ни мясом, но живым!
А не умереть непонятно за что и за кого
Байрактара• 09 июля 2024
Погоджуюсь, роздучень зараз побільшало і ініціатори частіше чоловіки, бо в них там нова любов ( страх/ адреналін зближує) і звісно шо нова любов вимага штамп в паспорті через можливі виплати
Байрактара• 09 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Зараз вам накидають в панамку і ви побіжите в другі теми скавчати, що військових ображають
Ответ дляАстоновитесь!
Очень удобно, пусть жена одна детьми занимается.спасатель, просто
Кружите меня,кружите• 09 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Чого ж
Як я бачу, всі в плюсі
Ось скільки бажаючих підібрати, обігріти і від ТЦК під спідницею сховати.
Не пропаде🤗
Як я бачу, всі в плюсі
Не пропаде🤗
Байрактара• 09 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Чого ж
Як я бачу, всі в плюсі
Не пропаде🤗
Як я бачу, всі в плюсі
Не пропаде🤗
Звісно в пріоритеті обирають ухилянтів саме через ментальну складову.
ТаЕщеОптимистка• 09 июля 2024
Ответ дляБайрактара
А в мене на ухилянтів ’не стоїть’