Файна дівка• Изменено 10 июля 2024

Увидела, на свою голову, сторис Алхим. Теперь не могу выкинуть из головы(

Суть такая: тот кто предупреждал об ударе по детям, теперь говорит об ударе на левом берегу и связанным с водой.
Никогда в это все не верила, но после последних событий уже голова отказывает в рациональности(
Живу в подобной локации и теперь не могу выкинуть это из головы( Каждая тревога выбывает большой страх.
Это теперь только таблетки спасут? Как снова включить мозги?
все по ГОСТу!• 10 июля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Ещё одна инфузория
Алхим именно этот смысл и вложила в слово «крутой» в том высказывании, а не крутой=классный

Мона_Лиса• 10 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну конечно. Сейчас ведь ни интернета, ни родственников, выставляющих фото погибших, особенно, если это дети. Никто ничего не выставляет, не нуждается в сочувствии. Соседи не знают, что целые семьи их друзей гибнут, все все скрывают. Имущество стоит безхозное, кто его знает, чье оно.
Это просто всемирный заговор какой-то.
Так справа в тому, що сусіди знають, але в новинах про це не пишуть. Чи що вони повинні робити? Бігти до журналістів і казати, що по новинам сказали неправду і жертв більше?
Первая ласточка инфляции• 10 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В одной теме пишут, что скрывают количество жертв, в другой, что специально не сбивают, чтоб было побольше жертв для картинки
Типова тактика, накидувати побільше версій, щоб було не все так однозначно
очки_ннадо• 10 июля 2024
Ответ дляNataliia
Свечки ее особенно жуткие ну разве , что интерьерные но когда показывают как ее свеча красива украиночка медленно стекает воском до половины жутко (
Да, согласна. Реально жутко
Дева Мария• 10 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ну ось ви в Києві, а набір висловів типово рашистський🤦‍♀️
😂😂😂 вам порада - менше сидіти на рос пабліках, бо потім мерещиться . Нагадуєте мені , як бабки на лавці, всі хто пройшли повз - праститутка😂
ОдинРазНадетое• 10 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Знают и никто никто не выложит пост с соболезнованиями по погибшим?
Все имена погибших всегда известны. Все, кто знаком с семьей соболезнуют в соцсетях.
И где же 3 сотни людей с криками - наши родственники тоже там погибли? Почему они не в списках?
Что там ваша фантазия рассказывает?
Первая ласточка инфляции• 10 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Взагалі в них не сиджу з весни 2022 року, весь цей набір в асортименті на Советчице
ГейСюда• 10 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Питання не мені, але мій близький родич - пожежник, в Броварах, коли впав літак, він був на чергування і вони приїхали тоді перші. І те що бачив він в дитячому садочку (я про діток) - в новинах не розповіли. Тоді, до речі, спершу в телеграм каналах почали писати про дитячі жертви, а пізніше виправили, і написали що то дорослі, і она дитина. Але мій родич через пару тижнів про це казав, що в шоці, і навіщо замовчується така інформація. І для мене особисто це теж незрозуміло, але якась причина на це є.
І щодо Охматдиту - то там працює тітка, каже, не розумію, чому замовчують жертви і кажуть тільки про 2-х загиблих.
І що каже тітка про Охматдит? Скільки жертв? Бо там скільки людей допомагали розбирати завали, що кількість жертв приховати важко, Да і навіщо?
Луковая• 10 июля 2024
Стало легче жити, коли я почала майже сюди не заходити, і ТРЕБА було не заходити
Тут як завжди

Настасья Пицун• 10 июля 2024
Ответ дляIsa Dora
Серьезно?
Когда зимой на Теремки прилетело тоже почти сказали без жертв, а местные знают
І скільки було жертв?
Швидка Настя• 10 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
який сенс приховувати кількість жертв? навпаки б привертали увагу
Мона_Лиса• 10 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Что там ваша фантазия рассказывает?
Які три сотні? Я десь писала про такі цифри? У мене немає фантазії, це у Вас фантазії. Про Охматдит - тітка вибігла після вибуху - на дорозі між корпусами лежало 3 тіла. В новинах 2 жертви. Питаю, може вони були живі і вижили? Каже, ні. Ну то таке, можете не вірити, я Вам доводити нічого не буду. Повторюсь, я для себе теж не бачу сенсу замовчувати втрати.
Первая ласточка инфляции• 10 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Не фиг фамильярничать . Пишете мое имя , представляйтесь )
Багато честі)
ОдинРазНадетое• 10 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Не прикидывайтесь, что не читали эту тему и не вписались в разговор о сокрытии жертв.
Ваша тетя молодец, у 3х тел успела проверить пульс и сделать выводы - мертвы. Официально?
Дева Мария• 10 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Багато честі)
Так не пишіть мені зовсім і не відсортувуйте всі мені повідомлення від інших 😂 а то смішно зі сторони виглядає
ГейСюда• 10 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
А тітка що, у кожного пульс перевірила? Може ця людина досі в реанімацї знаходиться між життям та смерттю, але поки серце бʼється, це жива людина!
Первая ласточка инфляции• 10 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Я хіба вас питала, що мені робити?
СМСница• 10 июля 2024
Ответ дляБез QR коду
У Вас 300 мертвих колег і Ви всіх шукали?
Ну ось дивіться!
Потужна лікарня УКРАЇНИ
лікувалися діти з усіх куточків
Повністю знищене відділення токсикології, вірніше цілий її блок!!!
Тепер думайте: робочий день (не вихідний), якраз приймальні години (медики на робочих місцях) йде прийом повним ходом
Тепер питання: ви реально думаєте, що клініка де є гемодіаліз та онкологічні пацієнти там у відділені , в палатах, в кабінетах НІКОГО не було?????!
Без QR коду• 10 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Скільки жертв Ваші родичі нарахували?

Vitamina1407• 10 июля 2024
Алхим 🤢🤢🤢🤢
Чекаю завтра• 10 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Шось вас понесло не туди …. Не розумію тільки , чому ви не на фронті ще . Чи давайте вгадаю . За кордоном ?
А то. Як моя ’подруга’. Виїхати не може-держслужба. Чоловік (колишній військовий)- вчиться, бронь, син заброньований. Така патріотка, що капець. Всім треба воювати, бо щось же треба робити,ніяких договорів з ворогом...
ОдинРазНадетое• 10 июля 2024
Ответ дляСМСница
Ну ось дивіться!
Потужна лікарня УКРАЇНИ
лікувалися діти з усіх куточків
Где родственники погибших? У всех погибших не было родственников, друзей, знакомых, одноклассников у детей ни было? Никто не высказывает соболезнования, дети, у каждого своя страница в тик токе, не снимают видео о погибших родителях, одноклассниках.
Только одна тетка племянница МарьИванны видела тела вдоль дорог
Мона_Лиса• 10 июля 2024
Ответ дляСМСница
Ну ось дивіться!
Потужна лікарня УКРАЇНИ
лікувалися діти з усіх куточків
Там ще й в цей час велике скупчення людей, місце якраз прохідне((. Хто там хоча б раз лікувався з дитиною - знає.
ОдинРазНадетое• 10 июля 2024
Ответ дляБез QR коду
Скільки жертв Ваші родичі нарахували?
Они еще считают, не сбивайте с мысли
Настасья Пицун• 10 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
І що вона каже, скільки насправді? А з приводу садочка відписувалась мама, у якої дитина туди ходила, нічого там не замовчували
Печенюшка• 10 июля 2024
Ответ дляНаездница
Как раз пострадавших детей и выставляют на весь мир сейчас нашей броней выбивать поддержку. Именно пострадавшие дети, разбомбленые детские больницы это наивысший приоритет по поднятию общества.
Как ни печалтно об этом писать, каждая капля крови в этой теме поднимает приоритет новости в разы.
Не будут скрывать жертвы в охматдет... Если они не военные.
А що якщо там розмістили якусь кількість військових на лікування і тепер просто про це не говорять?! Може таке бути?
ОдинРазНадетое• 10 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Да. Они у детей под кроватями лежали. По 2 военных каждому
Без QR коду• 10 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Ні, не може. Це дитяча лікарня, а не військовий госпіталь
Печенюшка• 10 июля 2024
Ответ дляkanuka
+++++ в Артёма 5 ракет полетело одна за другой, никто не сбивал, тоже там люди, есть видео в открытом доступе.
Так шо з того Артьома хочуть вже? Давно ж розбомлений? Що там бомбить?
СМСница• 10 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Якщо і є загиблі то я думаю, що цю інформацію приховують!
Ну і що що знімуть ролік, що сестра пропала
Його ніхто не випустить на екран