Оцененная• 27 декабря 2024

Надмірна тривожність, нав´язливі думки

Завжди була тривожною, а зараз це взагалі жах. Постійно себе накручую, турбують нав´язливі думки: то одне, то інше. От зараз знову загризлась думкою про смерть бабусі 7 років тому. Згадую, як сталось, що я зробила не так, і що могло б бути якби зробила по-іншому... Ну, ви зрозуміли. І так багато в яких питаннях. Нема якогось відчуття щастя: то одне тривожить, то інше. Може, щось поприймати, чи вже потрібно до психіатра?
Перемелица• 27 декабря 2024
Однозначно,что это не норма.
Фиона Шрековна• 27 декабря 2024
Ким ви працюєте?
автор Оцененная • 27 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ким ви працюєте?
держслужба
ЯсноВидящая• 27 декабря 2024
Можно і до психіатра
А можно і до психолога, щоб розкрутити те, що накрутили
Вирішувати вам
Столічна штучка• 27 декабря 2024
В мене таке буває періодами. Навалюється, як мішок на душу. Допомагає Мебікар курсом. Іноді + гідазепам. Але, звісно, краще до лікаря.
Радостина• 27 декабря 2024
Метилирование изучите.
автор Оцененная • 27 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
скільки курс триває? 0,5 чи 0,3 приймали?
Столічна штучка• 27 декабря 2024
Ответ дляОцененная
2 тижні або дивлюсь по власному стану. Гідаземпам 0,2 поки ще бере.
Тётя Хрюша• 27 декабря 2024
Почніть з корвалменту,барбовалу.
автор Оцененная • 01 января в 22:23
Ответ дляТётя Хрюша
Почніть з корвалменту,барбовалу.
як мертвому припарка
Тётя Хрюша• 01 января в 22:57
Ответ дляОцененная
як мертвому припарка
Читайте про прегабаліни при тривожності.