Шумелка Мышь• 10 июля 2024

Гормональний сплеск

Чи було таке у вас, коли поряд майже незнайомий чоловік, гормони видавали фейерверк 🔥 І потім десь за пару днів все приходить в норму більш менш.
Не знаю, що то було, мені не 15 давно, щоб так гормони по шапці били, що навіть обсипало личко , як в пубертатному.
І все б добре, але мені цього чоловіка бачити пару пару-тройку на рік прийдеться.
Стебель березы• 10 июля 2024
Лет в 23-24 было такое.

Стебель березы• 10 июля 2024
Но там гормоны. И внешне прям мой тип. И случайно увидела полураздетым, эмоций была буря.
автор Шумелка Мышь • 10 июля 2024
У мене в 18 було один раз. Просто красень був і харизматичний. Але то більш як закоханість була.
Зараз мені вдвічі більше, за все життя так не плила, і не вірила, що так буває…
Стебель березы• 10 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Ну это реакция тела. Отношения на этом конечно не построишь)
Добродійка• 10 июля 2024
Не було ніколи. Якщо в мене немає постійного партнера, то я просто хочу сексу як процесу, а не когось конкретного, в принципі не важливо з ким. А якщо є партнер то це переноситься на нього.