k julia• 10 июля 2024

Куди можна написати скаргу на дтек?

Дістав вже дтек зі своїми недолугими графіками. Зранку дивишся графік, щось плануєш на день, а ці нелюди вимкнули світло в білій зоні, а потім виясняється що і графік змінили і там де була годину назал біла зона стала чорною. Ті кляті графіки вони малюють тільки для себе. Куди можна на них скаржитися?
kh0110• 10 июля 2024
Ответ дляk julia
То ви рахуєте, що це норма? Світло вимикається як попало, а дтек радить всім орієнтуватися на графіки.
Это не норма ни у кого, а по поводу жалоб, так позвоните на 1545 и спросите на каком основании они отключают электричество, только ответ потребуйте письменный, вы им очень будете удивлены 😎

kh0110• 10 июля 2024
Ответ дляBrita
Что вы предлагаете?
Ну можем с вами выйти к раде с плакатом, что мы против отключения света, против мобилизации и ещё надцать пунктов против
Думаете поможет?
Очень сомневаюсь
Ну майдан же помог, по мнению людей😈
автор k julia • 10 июля 2024
Вже зателефонувала, скаргу прийняли.
kh0110• 10 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
А до чого Кабмін до ДТЕКа ? ДТЕК це ТОВ - приватна власність
А укренерго это что?)
Brita• 10 июля 2024
Ответ дляkh0110
Ну майдан же помог, по мнению людей😈
Сейчас некому оплачивать это мероприятие
Julieta78• 10 июля 2024
Ответ дляk julia
При чому тут проти відключення? Якщро ці недоумки малюють ті довбані графіки, то вони повинні відповідати дійсності.
Ну вы же сами пишите, что белая зона оказалась черной. Значит вы сами не уследили за сменой графика. Кто вам доктор? Будьте внимательней. Раз у вас претензии только к графикам, а не к самим отключениям.
Julieta78• 10 июля 2024
Ответ дляk julia
Вже зателефонувала, скаргу прийняли.
Ответ в письменной форме пришлют на почту в течении 21 дня?)

автор k julia • 10 июля 2024
Ответ дляBrita
И что вам ответили?
( Без стеба спрашиваю)
Ось два графіка за сьогодні. Спочатку підтвердили, що світло вимкнули в 9,30 в світло сірій зоні, а з 10,00 вже біла зона, сказали що світло вімкнуть. В 10,20 вже графік був інший.
Nature is a miracle• 10 июля 2024
Ответ дляkh0110
А укренерго это что?)
ПрАТ
kh0110• 10 июля 2024
Ответ дляBrita
Так отож, но тут выехавшие патриотки, с пеной а рта доказывают, что там все бесплатно было)
автор k julia • 10 июля 2024
Ответ дляJulieta78
Так, відповідь пришлють в письмовій формі.
bdgoli• 10 июля 2024
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
А толку, ну более менее 5 группу выключали и включали +-4 часа. Сегодня вырубили в 4 утра и в 11:10 вот только включили, хорошо понаподписывали)))
Вот как раз о 1 и 5 группе речь в петиции и шла
kh0110• 10 июля 2024
Ответ дляJulieta78
Та 30 дней же или уже 21 ?
Julieta78• 10 июля 2024
Ответ дляkh0110
Та 30 дней же или уже 21 ?
Ну 21 рабочий вроде. По факту 30. Вроде так.
Оба варианта прекрасны)
kh0110• 10 июля 2024
Ответ дляJulieta78
Оба варианта прекрасны)
Раньше было 30 к/д, может уже и поменяли, я очень давно с этим работала) а так то да, варианты супер 🙈
Звёздонька• 10 июля 2024
Ответ дляkh0110
А укренерго это что?)
Ось це вже державне підприємство))))) але як форма власності ПАТ. Ось саме тут був би сенс звертатися до горячі лінії КМУ)))) бо Укренерго це Міністерство енергетики України)
Краденые абрикосы• 10 июля 2024
В Спортлото ,я писала жалобу,пришло письмо-отписка на трёх страницах,на этом все .
вре_Динка• 10 июля 2024
у мами чоловіка взагалі дві черги, і вимикають по обом, от де жесть
Natalia Счастливые покупки.• 10 июля 2024
Ответ дляbdgoli
Офигенно просто, вот так нам ответили на петицию и сейчас в 13 опять отключение) Весело)))

vasilek5050• 10 июля 2024
Телефон урядової гарячої лінії 1545
kh0110• 10 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Да)
DarkBlueSea• 10 июля 2024
ДТЭК принадлежит Ахметову, его правая рука и ставленник в правительстве - Шмыгаль. Кому тут пожалуешься, если рука руку моет и воруют безбожно
Olga_72• 10 июля 2024
Ответ дляk julia
ДТЕК може намалювати тільки поточні графіки. Але люди не Боги, вони не можуть передбачити приліт ракети чи аварії. Тому коли йде аварійне відключеннято воно не співпадає з графіком. Кожен день щось прилітає, кожен день щось ламається.
Аноним Первый• 10 июля 2024
Так в нас у всіх галузях так, просто повне беззаконня. В Україні не діє верховенство права, закони. В нашій країні анархія. В нас гроші все вирішують. От ви не маєте їх і нічого не зробите. Масштаби беззаконня на стільки великі, що цього монстра на сьогодні ,практично не можливо побороти.
При владі люди, не зацікавлені в добробуті країни.
Olvia1987• 10 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Ну то явно не тому що якось там несподівано ДТЕК став підконтрольний Кабміну. Якщо ви в це вірити, то прям завідую
ДТЕК підконтрольний НКРЕП і Укренерго.Можете не завідувать.
Звёздонька• 10 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Де прописано? І уставних? Для себе цікаво.
Olga_72• 10 июля 2024
Ответ дляМанула
До речі, ось посилання на петицію
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/6758

Дніпро, многостраждальні 1 та 5 групи ДТЕК, підписуємо
Як це допоможе, якщо все змінилося після прильоту?
Анна_Бель• 10 июля 2024
Ответ дляk julia
Ну так, то давайте будемо все ковтати, що нам готує наша держава. Все для людей...
Виходьте на майдан
Анна_Бель• 10 июля 2024
Все мені вирубали. Включать о 17 до 19 і далі знову не буде....
Olvia1987• 10 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
ДТЕК сам установлює тарифи на е/е?