Помеха справа• 10 июля 2024
Ryanair
Забронювали квитки дорослий і дитячий, зарєструвалися онлайн. На дитячому посадковому пише вас можуть пересадити на інше місце. Як це? Пересадять малу дитину від дорослого?
Помеха справа
• 10 июля 2024
А чому таке попередження саме на дитячому посадковому? Щоб понервувати
Сама не знаю• 10 июля 2024
Нет
Но странно. Мы летели пару недель назад. У сына было место возле окна
Его попросили пересадить посередине, типа возле окна ребенку лучше не сидеть.
Это было странно потому что раньше детей всегда возле окна я садила
Сама не знаю• 10 июля 2024
Ответ дляПомеха справа
Это детский или тинейджер?
Муууумие• 10 июля 2024
Ответ дляСама не знаю
Нет
Дуже дивно про пересаджування дитини від вікна. Теба було спитати причину
Сама не знаю• 10 июля 2024
Ответ дляМуууумие
Ну он пересел, а потом пересел обратно. Хз что это было.
Сама не знаю• 10 июля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Як будите реєструватися Ви ж місця вибираєте .
С детьми у рейнейр сразу только с местами детские билеты покупаются.
НичеНипанимаю• 10 июля 2024
Ответ дляСама не знаю
А далі переходите до реєстрації і обираєш місце і для дитини і для себе . Я брала так було . Дитині 8 років . Єдине , що вони пропонують безкоштовні місця в хвості літака .
Сама не знаю• 10 июля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну так да. Сразу покупаешь с местами.
У нас были бесплатно для ребенка в середине самолёта.
Мне и ребенку бесплатно, мужу 35 зл
Помеха справа
• 10 июля 2024
Я так і зробила. А на посадковому пише вас можуть пересадити в а вимогу іншим пасажирів