Як ухурделю• 10 июля 2024
Голі діти на пляжі
Яке ваше відношення
Якщо позитивне то до якого віку допустимо ?
Як ухурделю
• 10 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ви голих чоловіків бачили не напляжах?) Оце да))))
Чисто повезло))
Ухахайкина• 10 июля 2024
Негативне, бо це елементарно негігієнічно, пісок дуже небажаний на статевих органах і на дитячій попі. Старша дитина купається в плавках, молодша в підгузках для купання.
Мядуза аля моргонер• 10 июля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Эхх, я давно не видела мужика голого. Киньте в меня свободным, если встретите
Запропонуйте любому, який сподобався , секс, і відразу побачите)))
Ну шо не так?• 10 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, не відчуваю. Це ваша справа чи у вас на пляжі так багато вільного часу, що ви роздивляєтесь чужих дітей?
А чим ви таким зайняті на пляжі, що не маєте часу роздивлятися довкола?
Комиссия50%• 10 июля 2024
ну якщо це зовсім крихітка, то ок. Але старші дітки (від 3 років) - не розумію. Але і не зустрічала такого, чесно кажучи
Миссис Буркул• 10 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Оце я тут))
Он хтось вже мені хвору голову поставив)) Мабуть, синачку свого без трусів вигулює
Як ухурделю
• 10 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Уважна до голих чужих дітей?
То може проблема не в них, а в вас?
Проблема тут лише в Вас мені здається)
Це вас так збудила тема про голих дітей чи яка причина такої агресивності?
Мядуза аля моргонер• 10 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Оце я тут))
О, тоді вам в Іспанію ще треба. Після пляжів Іспанії, ви будете рівно дихати до всіх голих. Бо тут ще і геї малолітні))))
Як ухурделю
• 10 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там не бачила))
КаРаКаТиЦа• 10 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Слишком сложно
жарко выходить на улицу
Гарантую неперелевки• 10 июля 2024
Безразлично. После немецких саун и дядек с седыми яйцами как у старого дога, спокойно расхаживающих как будто так и надо, меня уже никакими голыми писюнами не удивишь.
сладкий_ноябрь• 10 июля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Своїми дітьми, собою, морем, морозивом, книгами..
Миссис Буркул• 10 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я торік була )) Геїв без трусів не було на пляжах. Вони окремо на нудистських. А от тітоньок з обвислиси цицьками повно ))) А діти в трусах)
Ну шо не так?• 10 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Так так, ціла гора справ на пляжі))
сладкий_ноябрь• 10 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Проблема тут лише в Вас мені здається)
А в чому саме агресія?
В тому, що я запитала вас, звідки у вас час і бажання роздивлятися чужих дітей. А ви тут відразу про агресію
Мядуза аля моргонер• 10 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Вчора на пляжі бабця років 65 , лежала і гладила пісюнішку її коханця 17 років. Ні, не секс , а так невзначай, отряхувала від пісочку.
Яичница с беконом• 10 июля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
А в сауні обов´язково розглядати хто з якими причандалами? Я вважала, що там паряться, займаються своїм тілом, відчуттями
сладкий_ноябрь• 10 июля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Так так, ціла гора справ на пляжі))
Так, купа важливіших речей, ніж чужі голі діти.
Як ухурделю
• 10 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А в чому саме агресія?
Мені вистачило 3 секунди поки я з води шла до шезлонга, щоб це побачити), а також це питання від моєї дитини. Мені його теж запитати чого він по сторонам дивиться?))
Жерица ночи• 10 июля 2024
Мой ребенок в плавках с двух лет. До двух был в специальном подгузнике. До остальных детей дела нет
Бронетапці• 10 июля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Мне всё равно. Чужие голые дети беспокоят только нас, украинцев. Европейцам глубоко плевать, видела и 10 летних пацанов, бегающих по пляжу без трусов. Всем пох
10 лет уже перебор
Зараз на дієті• 10 июля 2024
Негативно , мои никогда голые не бегали по пляжу , а другие пусть делают, что хотят
Мядуза аля моргонер• 10 июля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Слишком сложно
жарко выходить на улицу
Свистіть у вікно і виставляйте голий бюст, самі прискачуть)) Я думала чоловакам проблема жінку приболтати, а воно навпаки))) Не зтикалася з таким ще.
Як ухурделю
• 10 июля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Слухайте, ну не обманюйте хоч себе , я ніколи не повірю, що ви б не звернули увагу на голого чоловіка поруч
Гарантую неперелевки• 10 июля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Да. На то они и глаза. А когда сидишь водичку пьешь, а рядом компания писюнов проходит на уровне твоих глаз, то охватывают какие-то другие чувства, далекие от дзена.
ЕлькиПальки• 10 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Мій спитав, чого хтось зовсім роздягнений. Я сказала, що їм так зручно. Все, питань більше не було) хоча багато жінок топлес. Спостерігала за сином, не витріщається, просто прийняв факт, що всім по-різному окей)
Ну шо не так?• 10 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Своїй дитині скажіть, що це країна, де такі звичаї і це вважається нормою
А в нашій країні, де всі в трусиках, але пісяють і какають в пісочок, поки пляжі закриті(
Тому ось так, мусите вивчати анатомію
Мию вікна у мороз• 10 июля 2024
Ответ дляАся Карповна
Негативне. Якщо дитина зовсім маленька і просто не дає вдягнути на себе труси, то я розумію. А якщо дитина вже старша і гола, то це знущання. Полові органи і пісок - ну таке.
І до всього -діти це ж не дикуни з печери. Є поняття відповідності зовнішнього вигляду і місця перебування.
Але зараз прибіжать адепти закордонних пенсіонерок без бюстгальтера на пляжі. Для деяких індивідумів - то є взірець цивілізованого суспільства.