Може хтось знає нормального лікаря, який консультує онлайн.
Дякую!
Ответ дляYuljwa
Онколог?
Как сделать дерматоскопию онлайн?
Я знаю дерматолога-аллерголога хорошего.
Но здесь только личный прием, наверное.
Как сделать дерматоскопию онлайн?
Но здесь только личный прием, наверное.
Блін, ну звичайно ніяк. Це не родимка, треба щоб лікар подивився і сказав чи схоже це на щось, що потребує дерматоскопії чи немає нічого підозрвлого
Ответ дляYuljwa
Я понимаю, что немецкая медицина говнище, но в таких вещах опираться на то, что скажет врач по фотографии.
Иногда это может очень помочь. Зря вы так.Мне дерматолог ’с порога’ так сказать, сказала ’Берём биопсию’.Не щупала. Ни разглядывала. Иногда достаточно одного взгляда...
Ответ дляYuljwa
Німецька медицина не говніще, просто до дерматолога-онколога їхати в інше місто. Це не родимка, по фото з гугла ні на що взагалі не схоже. Якщо скаже лікар що потрібна очна консультація, то звичайно вона буде. Але може то у мене вже із серії ’старече’ з´являється на шкірі)
Я так колись їздила до іменитого дерматолога онколога, так професор просто глянув і сказав ’дєточка, там нема на що в мікроскоп дивитися’)