БоВжеВільна• 10 июля 2024

Де купуєте підліткам білизну?

Порадьте будь ласка.
Василина Семеніч• 10 июля 2024
women´s secret - Sка
Teens, HM
Почемучка• 10 июля 2024
Топи у Вайкікі.
Трусики Джордж
Бюстгальтери Вумен сікрет
Без Баяна• 10 июля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Себе много лет покупаю в Mark and Spencer, дочке тоже начала недавно там заказывать, хорошее белье и носится очень долго, до этого где попало покупала, часто в Primark заказывала.
Читаю про примарк тут часто. Повелась. Викинула все,що купила після 1го прання(( чи це від країни може залежить?
Я вся ваша• 10 июля 2024
Моя донька віддає перевагу бюстгальтерам New Look (ущільнені, без кісточок), а трусики - Кеу.
Видящие_помогите• 10 июля 2024
Ответ дляБез Баяна
У меня сестра живёт в Лондоне, там обычно заказывала. Может смотря ещё какие модели. Ещё H and M неплохой вариант.
Без Баяна• 10 июля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Дякую, я купувала в Варшаві,то може від локації якість залежить
Колдунья-вещунья• 10 июля 2024
Дивно, що ніхто не пише про турецький Байкар. Якість нормальна, носити й носити. Я навіть собі беру на 90 розмір 7.
Колдунья-вещунья• 10 июля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Мене особливо топи цікавлять
Топи саме в Байкарі
Колдунья-вещунья• 10 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Резервд
Ви собі там брали? Носиться воно?
Весела бджілка• 10 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви собі там брали? Носиться воно?
Себе не брала. Брала сыну-подростку. Носится нормально.