Та легко!• 10 июля 2024
А можно ли как-то излечить вазомоторный ринит?
СкокоМнеДадите• 10 июля 2024
о. я недавно лечила, пшикалка, таблетки и ходила 7 дней на процедуры с ультразвуком. Идите к лору
Бриджит_Фрикандо• 10 июля 2024
Не знаю. Але в мене він сам туди-сюди гуляє. То він є, то рік-два немає
Та легко!
• 10 июля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А сколько длятся обострения?
Мама Чели• 10 июля 2024
Я вилікувала колись давно. Призначали еуфорбіум композитум на місяць, здається.
Бриджит_Фрикандо• 10 июля 2024
Ответ дляТа легко!
А сколько длятся обострения?
Останній раз напевно більше ніж півроку було
Зайченя• 10 июля 2024
Можна, гормонами. Назонекс або Флікс. За тиждень вилікуєтесь. Це якщо у вас звикання до судиннозвужувальних