Люблю ВалЄру• 10 июля 2024

Регулярное отключение электроэнергии, что думаете делать дальше?

А поговорить?• 11 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Так надо пользоваться нормально
Ну да)
Додам: побачила,що вам смішно з цієї новини. Тому діалог завершено

dahashutka19• 12 июля 2024
Ответ дляКидстаффовка
А в каком это городе отключения не критичны? Мы едем к Вам
Да в любом городе есть дома, которые идут на одной линией с больницей и их не отключают . Либо очень редко
Цирк на дроті• 13 июля 2024
Ответ дляОксана -1f11
І у нас так само, без світла немає нічого, і можливості зробити якесь інше опалення немає, і водопостачання централізованого немає, і газу немає. Що будемо робити якщо зовсім погано буде не знаю
плити з грубкою у вас нема ? у нас зразу не було, то буржуйкою топили. а зараз уже плиту з грубою виклали, то вже не пропадем. будемо дровами топити.
Оксана -1f11• 14 июля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Молодці! З моїм чоловіком складно, нічого не зробили, бо грошей немає, а сам він не вміє.
Цирк на дроті• 14 июля 2024
Ответ дляОксана -1f11
то дай бог, щоб до зими це все вже пройшло, як страшний сон, та вам не прийшлось мерзнути.