МаксХмара• 10 июля 2024
Не можу жити з шумом у вухах
У мене 8 місяців тому зʼявився шум у вухах, нічим не лікується, стає весь час тільки гірше і голосніше, живу у страсі, вилікувати нічим не можу, почуваюсь інвалідом , бо чую його навіть на вулиці, а веочі спати просто не можливо. Як з цим змиритися? Не уявляю як з цим маю все життя прожити.😭
Порадьте як справитись з цим
Я_канеша_извиняюсь• 10 июля 2024
К невропатологу. Может быть проблема с сосудами. У меня такое. Живу с этим много лет. Уже и внимания не обращаю.
Маю натхнення• 10 июля 2024
Я 9 лет с ним живу, привыкните.. Пейте магний, на травах успокоительные.
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Вправи шишоніна,басейн,зал.Ну в мене шийний остеохондроз
У мене був отит, зашуміло вухо , згодом і інше і вся голова, нічого не допомагає
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Що каже лор?
Що не бачить нічого, хоча зашуміло вухо яке хворіло до того отитом, переліт погіршив сильно і зашуміло ліве теж ще сильніше як праве
Маю натхнення• 10 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Тогда надо обязательно к врачу, по мимо нервов и шеи возможно у вас именно в ухе причина.
Даю справку• 10 июля 2024
В мене ще у 17му році почалося. Було запалення слухового нерву, гул у вухах, геть не чула нічого, Лор вилікувала, але залишився свист. Неврологм ничего зробити не можуть, так і живу, подекуди п’ю цинарізін
Аль де Барановна• 10 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Йдіть до іншого. Можливо треба зробити МРТ, КТ.
Свезло так свезло• 10 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Без мрт навіть ніхтоі не візьметься лікувати,то ж нема діагноза.Це першочергове.
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
На мрт все нормально
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Все нормально на мрт
Даю справку• 10 июля 2024
Ответ дляSo_so
А Кавинтон не пробовали?
Пробувала. Кавінтон, ноотропіл, ще купу всього. Навіть диагноз поставити не можуть. Була у інфекціоністів також
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляYaЯна
Тобто ви були у одного лікаря і все?
Я була у 5х лорів, кажуть аудіограмма в нормі, запалення не видно значить все ок. Хоч і вухо у мене точно не ок, вони розводять руками «нічого не бачимо»
Свезло так свезло• 10 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Все нормально на мрт
В шиі нема остеохондрозу?Судини шиі?
Аль де Барановна• 10 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
На мрт все нормально
Невролог консультував? Нейрохірург?
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляYaЯна
Так а лікарі що кажуть? Який діагноз? Ви проходили обстеження? Аудіометрію?
Чи ви самі лікуєте себе???
Мрт, тимпанометрія, аудіограмма все в нормі
Даю справку• 10 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Вы в Київі?
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Невролог консультував? Нейрохірург?
Невролог каже «все в нормі, нічого не бачу»
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Невролог консультував? Нейрохірург?
Нейрохірургові відправила на днях мрт, векаю відповіді
Аль де Барановна• 10 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Все нормально на мрт
Я б ще подивилась судини, які проходять близько до слухового нерва, з контрастом. Можливо якась з них тисне на нерв
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляДаю справку
Вы в Київі?
Ковель, пле маю можливість приїхати якщо знаєте толкового спеціаліста
МаксХмара
• 10 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Сходила на мрт, там було настільки голосно і вібрувало все, що шум погіршився безповоротно, на жаль я погано зазистила вуха, ті навушники нічого не щахистили
Даю справку• 10 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
В Лор Інституті дуже хороша Лор Куреньова. І в ендокринологічній лікарні на Кловсьому класний невролог, вона в мене ДППГ знайшла після 7ми інших неврологів