Пасхальний тролік• 10 июля 2024
Кліщовий енцефаліт
Дівчата, підкажіть, хто розбирається, будь-ласка. В неділю була в лісі, ввечері здалось, що на нозі кліщ. Але таке щось маленьке, що невпевнена навіть, що то була комаха. В понеділок та вівторок боліли суглоби, вночі на середу температура 37.1, біль в голові, шиї. Я за кордоном, побігла до лікаря. Каже, що вірус, але здала аналіз на енцефаліт. Результату ще немає. Читала, що енцефаліт так швидко не проявляється. Але може після першої фази(як грип) бути поліпшення, а потім погіршення (2 фаза). Порадьте щось, чи здавати аналізи кожні кілька днів? Божеволію від страху.
Залізний занавіс• 10 июля 2024
Якщо Ви в Україні і не з півдня , то про саме енцефаліт можна не перейматись. Кліщі розносять бореліоз ( Лайма) . Аналіз після контакту не раніше ніж через два тижні
Ms. Любмая жена• 10 июля 2024
З опису я так зрозуміла, що кліщ вас не вкусив, чого тоді ви переймаєтесь?
Подвійна веселка• 10 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Типа куснул и убежал, за это автор переживает
Ms. Любмая жена• 10 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Може через дотик вже передається енцефаліт, а ми чогось не знаємо
Пасхальний тролік
• 10 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Ні. Схоже було, що кліща я випадково здерла. А малесенький шматочок залишився.
Пасхальний тролік
• 10 июля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
ви щеплення не робили від енцефаліту?
На жаль, ні
Пасхальний тролік
• 10 июля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Не в Україні. За Лайма поки не турбуюсь, бо на другий день не проявиться. А ось енцефаліт, прочитала, що може і наступного дня дати симптоматику. Хочу, певно, почути, що такого не може бути. Сама не знаю, чого так себе накрутила
Залізний занавіс• 10 июля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
За енцефаліт не знаю. За Лайм знаю багато чого
Пасхальний тролік
• 10 июля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Та отож, за Лайма багато скрізь інформації. А за енцефаліт десь пишуть, що інкубаційний період мінімум тиждень, десь, що один день. От і думаю
Залізний занавіс• 10 июля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
У Вашому регіоні енцефалітні кліщі є?
Карамелька• 10 июля 2024
А б вже одразу доксициклін приймала, якби була така емоційна, не чекала б тих аналізів
Пасхальний тролік
• 10 июля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
У Вашому регіоні енцефалітні кліщі є?
Я в Чехії. Актуальну мапу знайти не можу, але тут високий рівень інфікованих кліщів.
Пасхальний тролік
• 10 июля 2024
Ответ дляКарамелька
То від Лайма б допомогло, а від енцефаліту ні. Якби не ці симптоми, я б зовсім не переймалась
Залізний занавіс• 10 июля 2024
Ответ дляКарамелька
Разово в дозі 400 мг для профілактики дорослому рекомендується по протоколам , якщо прям дуже страшно, але при укусі кліща
Карамелька• 10 июля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Та це може і не Лайма, є інші інфекції, які з кліщом передаються і лікуються антибіотиками
Карамелька• 10 июля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Я знаю, то авторці напишіть
Залізний занавіс• 10 июля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
За кордоном маленькі дзвіночки по стану здоровʼя ні про що(
Залізний занавіс• 10 июля 2024
Ответ дляКарамелька
Я знаю, то авторці напишіть
Вибачте, не туди написала
Карамелька• 10 июля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Вибачте, не туди написала
Та нічого, все добре
Пасхальний тролік
• 10 июля 2024
Ответ дляКарамелька
Дякую
Пугачиха• 10 июля 2024
Ответ дляКарамелька
+100%
Ms. Любмая жена• 10 июля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Де шматочок залишився? Всередині шкіри?
Пасхальний тролік
• 10 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Де шматочок залишився? Всередині шкіри?
Вже немає нічого. Червона цятка