Агент Пинкертона• 10 июля 2024

У кого депрессия ,как вы боритесь с ней ?

Девочки ,упадок сил ,кажется ,что все плохо ,ничего не хочу делать ,хочется лежать целыми днями и спать .повышенная тревожность .Чувствую себя больной
Вкаблучках• 10 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Что можно попить из витаминов ,есть омега 3 ,ещё витамины комплекс .
пойти к терапевту и сдать кровь:
общий анализ развернутый
вит д
ферритин
b12
индекс нома
узд щитовидной железы плюс гормоны щитовидной
Вкаблучках• 10 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я жду поскорее вечера ,чтобы заснуть .И утром не хочу просыпаться .
вы работаете?
сколько вам лет?
неДоПриличий• 10 июля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Это просто от безработицы нервы. Мужчине всегда дело нужно чтоб мысли занять. Найдёт работу и всё наладиттся
Я знаю, шукає з січня
Привіт з ботойбіччя• 10 июля 2024
Я принимаю антидепрессанты после посещения психиатра. Уже полгода. Все наладилось
Малая еще та• 10 июля 2024
читала,что депрессия от безделия.физический труд лечит от этой болезни.
ЯниЯ• 10 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Труды Карла Маркса что ли читали?
задумчивая мордочка• 10 июля 2024
Антидепрессанты. И не понимаю, почему я так долго упиралась)
Творог для розжига• 10 июля 2024
Ответ дляЯниЯ
Труды Карла Маркса что ли читали?
Вы точно не читали :)
Затишне кубло• 10 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Меня собака вывела из этого сумеречного состояния. Потом пробежки добавились и как-то в мире постепенно краски появились и эмоции, желания
ЯниЯ• 10 июля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Вы точно не читали :)
Вы правы, Бог миловал)
Дякую_аж_підскакую• 10 июля 2024
Ответ длянеДоПриличий
Я знаю, шукає з січня
Вначале ему надо нормализовать график,ночной образ жизни влияет отрицательно
Затишне кубло• 10 июля 2024
Ответ дляЯниЯ
Труды Карла Маркса что ли читали?
Фу Маркс был таким засерей ужас. Смотрела про него документалку Воспоминания его жены. Человек не мылся месяцами всё о мировой революции мечтал
неДоПриличий• 10 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Та я помітила... але ’думи, мої думи’....
куркулиха• 10 июля 2024
Ответ дляКонтрольница
Така «депресія» в кожного другого підлітка
Угу, сначала вот так пренебрежительно, а потом ’Девочки, уже читали-снова подростки с крыши спрыгнули. Почему же так часто, откуда такое?’
Контрольница• 10 июля 2024
Ответ длякуркулиха
Ви вже завели всіх своіх підозрюваних в депресіі, хто не хоче виходити, до психіатра чи зоча б психолога?
Контрольница• 10 июля 2024
Ответ дляОпля Картопля
не розповсюджуйте міфи, з депресії можна вийти і без ліків, просто це потребує значно більших зусиль.
Але скажу вам як спеціаліст, який вже більше 5 років працює з депресіями, іноді і ліки не допомагають, на жаль.

Якщо це ендогенна депресія, обумовлена передусім дією біологічних факторів, то дійсно краще приймати ліки. Не завжди навіть треба проходити психотерапію.
Якщо це психогенна депресія, то без психотерапії є велика ймовірність того, що ліки доведеться вживати постійно.

Якщо це важка депресія, то в протоколі АД +психотерапія. Один метод не спрацює.
Ото з вашого тексту можна зробити висновок, що з депресіі можна вийти самостійно. І більшість людей так і продовжить самостійно виходити. Норм ви психолог
куркулиха• 10 июля 2024
Ответ дляКонтрольница
А чего мне заводить тех, с кем я сама лечусь-) Слава Богу, у них адекватные родственники.
Контрольница• 10 июля 2024
Ответ длякуркулиха
Всім вашим родичам поставив лікар діагностовану депресію?
Чи від чого ви всі лікуєтесь
Я тут Живу• 10 июля 2024
Перевірити що немає ніяких дефіцитів чи інших захворювань, які можуть викликати цей стан. Спробувати психотерапію в методі КПТ, якщо є гроші, але там треба старатися, якщо депресія вже довго і важка, то може не допомогти. Тоді вже антидепресанти. Точно не пускати на самоплив, раптом саме пройде, не пройде.
куркулиха• 10 июля 2024
Ответ дляКонтрольница
Чи від чого ви всі лікуєтесь
Куда-то вас понесло. При чем тут мои родственники-то..
Контрольница• 10 июля 2024
Ответ длякуркулиха
Перший ваш коментарій був про неуважне ставлення до дітей, іх психологічного стану. І як наслідок - трагічні подіі. Неуважне ставлення це коли я порівняла, що підлітки якраз теж готові постійно зависати в нетфліксі і нікуди не виходити.

Отож звідси в мене було питання. Наскільки ви дбайливо ставитесь до своіх родичів. Чи від небажання кудись виходити ви починаєте підрзрювати депресію. Чи потім з цею підозрою щось алекватне робите - йдете діагностуватись до лікаря.
Заинуватили в недбайливосиі - покажіть приклад свого дбайливого ставленея
куркулиха• 10 июля 2024
Ответ дляКонтрольница

Начнем с того, откуда у вас взялась странная мысль, что мои родственники не выходят из дома. На этом и закончим, так как далее у вас теряется логика.
Крапипопка• 10 июля 2024
Секс, алкоголь, спорт.
Опля Картопля• 10 июля 2024
Ответ дляКонтрольница
я написала без ліків, а не самостійно. І написала, що це потребує зусиль.
Якщо ви знаєте, яких саме зусиль, то можете і самостійно, а якщо ні - то варто звернутись до спеціаліста.
Не перекручуйте мої слова і не інвалідизуйте людей з депресією.
Це серйозна проблема і це розлад, але це не вирок і не катастрофа.
Контрольница• 10 июля 2024
Ответ длякуркулиха
Не вмієте тримати логіку розмови - чого щось там коментувати 🤦‍♀️
Питання не що ваші родичі роблять. А що ви робите. Звинувачуючи невідомих людей в байдужості