Невгамовна• Изменено сегодня в 11:22
Оформлення опікунства
Ситуація така. зустрічаюсь з чоловіком. В нього мама в Одеській обл, в селі - 74 роки. Сестра (донька мами) виїхала в Німеччину. І от що він дізнався. Мамі задурили голову ,наказали не говорити нікому, і оформили опікунство. Оформив сімейний лікар на якусь там дівчину. Про це розказали сусіди. Мама як в дурочку грає. ЇЇ возили на авто на комісію, а вона нічого не розповідала,усе скрила. Син повністю маму утримує-від їжі до ліків,бо пенсія у мами 3500. Які дії далі? Сестра вже їде з Німеччини,щоб щось робити.Чому маму не забрала- мама вперлася,що не поїде. Як можна оформити опікунство при живих дітях?
Сладко-соленая• сегодня в 11:22
Їх дії займатись цим питанням з адвокатом. А вам краще туди не лізти і не давати порад, щоб потім не бути крайньою.
Невгамовна
• сегодня в 11:24
Ответ дляСладко-соленая
згодна. я не лізу. стало цікаво- як можна оформити це при живих дітях???сестра раз в 3 міс навідується до мами,син був влітку
Потужна махіна• сегодня в 11:25
Яка мета опікунства для чужої дівчини, цікаво, виплати копійки, на спадок не впливпє.
Головне, щоб не пожиттєвий догляд із дарчою, чи щось таке.
Кусюче сонечко• сегодня в 11:25
Опікунство оформляється в судовому порядку. Це не так просто і швидко. Сімейний не міг цього зробити, він міг надати висновок, що особа потребує догляду
Кусюче сонечко• сегодня в 11:27
Ви спочатку перевірте на сайті судової влади чи дійсно є таке рішення суду
Невгамовна
• сегодня в 11:27
Ответ дляПотужна махіна
ні, не копійки. зараз є програма, на яку виділено кошти великі. догляд за самотніми людьми,в яких через війну нема дітей...якось так. спонсорується ЄС. 500 євро за людину. Це все розказали сусіди.
Сладко-соленая• сегодня в 11:27
Ответ дляНевгамовна
Та фіг його знає що там оформлено і як воно оформлено. Можливо то догляд з правом успадкування майна а не опікунство? Йти до адвока, хай він дивиться що там оформлено.
Невгамовна
• сегодня в 11:28
Ответ дляСладко-соленая
можливо, баба має хорошу хату,всім облаштовану. і поруч має хату (від її брата,успадковану).
Дюйм оф о4ка• сегодня в 11:29
Опікунство про двох живих дітях? Сімейний лікар, якась дівчина, якась комісія...
Вам про судовий порядок вже кілька людин написало. Перевірити це - один візит до нотаріуса аб самостійний пошук в реєстрах страв. Але, мені здається, ви просто вигадали цю історію.
Невгамовна
• сегодня в 11:29
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Як часто чоловік відвідував маму?
влітку був. на роботі не відпускають кататися. сестра раз на 3 міс їздить(її дочка)
Невгамовна
• сегодня в 11:29
Ответ дляДюйм оф о4ка
на жаль,не вигадала.
Чаклунка-ведунка• сегодня в 11:29
Ответ дляНевгамовна
А мама сама може всі свої питання вирішити без сторонньої допомоги?
Невгамовна
• сегодня в 11:30
Ответ дляЧаклунка-ведунка
та не сама,дочка їде ,як про все дізнались
Чаклунка-ведунка• сегодня в 11:30
Ответ дляНевгамовна
Акі розумні сусіди. В них кум в ЄС який все знає?
Дюйм оф о4ка• сегодня в 11:31
Ответ дляНевгамовна
Допомога від ЄС? Це як спам розсилка в Телеграмі, де треба перейти по посиланню, надати всі данні картки та чекати, пока на неї прийде допомога від ООН, ЮНІСЕФ та ЮНЕСКО
Вам скільки років? На кого це все розраховано?
Чаклунка-ведунка• сегодня в 11:32
Ответ дляНевгамовна
То що ви хочете, виходить що при живих дітях мати повинна шукати собі помічницю
Чаклунка-ведунка• сегодня в 11:34
Ответ дляНевгамовна
Дочка їде коли заперечувала за спадок. А раніше без доньки і сина як давала собі раду?
Кусюче сонечко• сегодня в 11:33
Ответ дляДюйм оф о4ка
Може це і є та дівчина, яка хоче бабку кокнути ...ой доглянути...заради спадщини))))
Дюйм оф о4ка• сегодня в 11:33
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Один кум в ЄС, другий - в СБУ, а третій - сімейній лікар, який місцевих бабусь возить по комісіях з якимись дівчатами
Мамина корзиночка• сегодня в 11:33
Я думаю, що тонкощей ви не знаєте, що насправді і чи дійсно оформили.
Кукусикиииииии• сегодня в 11:35
Ответ дляНевгамовна
Опека оформляется только через суд, для этого нужно признать человека недееспособным. Если это произошло- то на сайте Судова влада вы можете найти соответствующее судебное решение.
Если над ней оформили догляд, как за инвалидом или тем, кто требует постоянного ухода - то должны быть оформлены соответствующие медицинские документы - можно начать с врачей. Или сразу идти в УСЗН и узнавать, кто и что ей оформлял.
Ситуация абсолютно нереальная.
Но зная, как работают инстанции в маленьких городах, где все друг другу - кумы, сваты и браты - все можно быть.
Ситуация абсолютно нереальная.
Потужна махіна• сегодня в 11:35
Ответ дляНевгамовна
Ніколи не чула, 25 000 на догляд від Європи в місяць це не реально.
Вищнати недієздатною або такою, що потребує догляду лише через суд, при дітях, які піклуються це теж нонсенс.
Щось не те сусіди наговорили
Дюйм оф о4ка• сегодня в 11:36
Ответ дляКусюче сонечко
Дуже на це схоже.
Якесь недоколихане сподвається взяти в оборот якусь самотню сусідку
Купуєш бабці хліб два рази на тиждень, дивишся з нею турецький серіал, а тобі на картку щомісяця 500 єврів капає!
Да, автор?
Невгамовна
• сегодня в 11:40
Ответ дляКукусикиииииии
Ситуация абсолютно нереальная.
скоріш за все сімейний дав висновок медичний. те,що бабу возили в районний центр на авто- бачили усі сусіди. просто пізно сказали. коли бабу притиснули- баба призналася, що возили на комісію медичну в районний центр і не один раз.. а сімейний наказав нікому не розказувати. Що там далі-хто зна. возив на власному авто сімейний лікар. і ще бабі сказав,що зараз опікунство не оформлюють на чоловіків. тому щоб вона про це мовчала і сину не казала. Можливо , готують документи на опікунство в суд. почали з комісії.
Невгамовна
• сегодня в 11:38
як тему не закриють, то відпишусь. Однозначно буду знати ситуацію.
Мамина корзиночка• сегодня в 11:39
Може не опікунство, а типу якийсь догляд з соцбезу , там іноді ходять до одиноких. Але ж вона не одинока та й не дуже стара.
Невгамовна
• сегодня в 11:41
Ответ дляМамина корзиночка
ви бачите,що у нас в державі,все продається і купується..все можливо
Чаклунка-ведунка• сегодня в 11:42
Ответ дляНевгамовна
А скільки чоловік в місяць регулярно переводив грошей і як вона собі все закуповувала необхідне, як сплачувала комуналку?
Невгамовна
• сегодня в 11:44
Ответ дляЧаклунка-ведунка
син повністю утримує її від продуктів до ліків. посилки 4 р на місяць через нп..посиллки мінімум на 6-7 кг,зазвичай 10 кг -м´ясо,сир,кобваси,печиво....це все закуповувалося часто при мені. в неї пенсія 3500.на неї не виживеш.