Реверанс• 11 июля 2024
Судова ганьба і свавілля в справі полковника Червінського.Повинен бачити кожен
Поліцейська виштовхала руками дружину Степана Хмари.
Залу обрали найменшу де судді самі закрились на ключ,що б не допустити родичів,поручителів,адвокатів Романа Червінського на суд.
Вітаю всіх причетних до вибору цієї влади.
Чомусь на згадку приходять сталінські "трійки"судів які конвеером без участі,автоматично карали неугодних владі без їх вини.
Світлана Самарська
Щоразу, коли пишу про Червінського, мене накриває така хвиля злості і болю!
Відчуваю злість, бо ж яка люто несправедлива його участь!
Легіони зрадників у мармеладі, у них рейтинги, адмінресурс і безпрєдєл, а професійний розвідник півтора року сидить з клопами десь у підвалі.
А боляче мені, бо країну добʼє тупа байдужість населення.
«Не знаю, не чую, не бачу, не в курсі, не розібрався» А внутрішні гниди добре знають психологію мудрого наріду.
Коли ж ми збагнемо, що реагувати на владний безпрєдєл треба миттєво, активно, безкомпромісно!
Коли ми перестанемо виправляти фатальну байдужість ще більшою кровʼю?
Хто такий Червінський?
До усіх дійде. Боюсь, аби не пізно для нас і країни.
Хто такий Червінський?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Щось я в шоці. А були якісь петиції щодо Червінського?
Петиція нічого тут не дасть.
51 поручитель за Червінського + 27 депутатів ЕС + 2 000 000 застави.
Командири підтвердили,що нічого крім наказів Червінський не виконував і не було ніякої самодіяльності.
Але це все не береться до уваги,бо так вирішив сонцесяйний Зеленський.