Танцепесенная• 11 июля 2024
Взорвався генератор і будинок згорів під нуль
Сьогодні дивилась блогерку, в них сталося таке горе, взорвався генератор і величезний будинок згорів під нуль(
Так шкода людей, стільки лиха і ще таке від того вимикання світла
Будьте обережні з тими генераторами, то жах якийсь
Сунуся в чужі справи• 11 июля 2024
А як це люди поставили генератор в хаті???
А шум, а вихлопні гази???
Схоже хтось ловить хайп.
А шум, а вихлопні гази???
Схоже хтось ловить хайп.
Понесли что генератор стоял в хате♀️
когда сейчас куча примеров везде , те генераторы стоят близко к стенам , причем и к стенам пластиковых ларьков их тулят
Только что пришла на педикюр , на ступеньках стоят два работающих генератора , между ними расстояние 1 см. Сверху жара сорок плюс .
Локшина на вухах• 11 июля 2024
Ответ дляМаю натхнення
Да 100% хайпует очередной недоблогер!
Интерьер не бедный.
Не поверю что мастера не могли нормально установить генератор, согласто техники безопасности.
Интерьер не бедный.
Ну вот у меня тоже вопрос-или какой-то самодельный генератор, или неправильно подключили. Версии, что он стоял вообще в доме-убивают. Это и шум, и выхлопы, и нарушение техники безопасности
Щепотка_совести• 11 июля 2024
У меня на балконе на подставке дизельник торохтит,на взрыв не пошел еще)))и сцуко возмущающая на него соседка приперлась с канистрами солярки,и попросила провод ей кинуть))))
Пишна молодиця• 11 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
Та що любить готувати і прибирати? Повненька така?
Так
Пишна молодиця• 11 июля 2024
Ответ дляМаю натхнення
Да 100% хайпует очередной недоблогер!
Интерьер не бедный.
Ви на приколі, там людина загинула. А ви про хайп
Одна_на_всей_планете• 11 июля 2024
Ответ дляТанцепесенная
То величезний будинок, не квартира
Вы генератор взагалі якось собі уявляєте? Його не можна поставити ні в квартирі, ні в будинку.
Слава Українi• 11 июля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Разве от эко-флоу такой взрыв будет?
будет и от экофло, уже был на Борщаговке, правда дом цел, квартиру разнесло и балкон вынесло + большой пожар (к счастью никто не погиб), экофло и зарядные станции премущественно литиевые а это очень опасный и нестабильный химический элемент.
Одна_на_всей_планете• 11 июля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
А шум, а вихлопні гази???
Схоже хтось ловить хайп.
А шум, а вихлопні гази???
Схоже хтось ловить хайп.
То якийсь даун написав новину, інші постять .
Ответ дляШопингмонстр
Така жарюка, то й не дивно.
В Миколаєві позавчора бензовоз загорівся від жари, пожежа величезна була. Стояв заглушений на АТП, водія не було в машині, і ось так...
Не дивно, коли надворі отаке. Це фото хвилин 20 тому зробила. І це вже сонце далі пішло, термометр в тіні.
И по 14-16 часов света нет, и воды питьевой нет..могли бы увеличить об.ем электро для южных областей
Ща как дам• 11 июля 2024
Ответ дляСнежнакомка
тому що спека адова надворі
Так правильно он ещё прикрыт с трёх сторон, это просто капец
Брехушечка• 11 июля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
А шум, а вихлопні гази???
Схоже хтось ловить хайп.
А шум, а вихлопні гази???
Схоже хтось ловить хайп.
навіть на смерті. не поцуралися гроб викласти в соц сітки
Ща как дам• 11 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
Ничего личного, это просто бизнес
Мона Лиза• 11 июля 2024
Ответ дляТанцепесенная
Та, дуже гарна дівчина і родина така приємна, дуже шкода, в них тітка загинула ще у тій пожежі
Мне попались тиктоки, если често, не поняла прикола. Такое случилось, и сразу снимать тиктоки по дому ходить.
Мрії у вирії• 11 июля 2024
Ответ дляМона Лиза
Підтримую вас, але вона те відео видалила, їй багато чого про це написали. Мені теж це здається дивним знімати все в Тік ток
Пишущаяся• 11 июля 2024
Ответ дляНервогенератор
Она снималась в Супермаме, в тик ток ее смотрела, очень хорошая семья. Главное что живы все
а хто це саме?
Ганцю в кєдах• 11 июля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
А шум, а вихлопні гази???
Схоже хтось ловить хайп.
А шум, а вихлопні гази???
Схоже хтось ловить хайп.
Хайп ловлять тупі журналісти і безграмотні блогери.
Скрізь, в т.ч. тут, на Порадниці, ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ називають генераторами.
Ось саме вони і вибухають у 99.9999% випадків. Через неправильне під´єднання, недостатнє охолодження, низьку якість комплектуючих, самопальні і т.д.
Бензинові/дизельні генератори до переважної більшості випадків у засобах масової інформації не мають жодного відношення. Так, випадки бувають, але вкрай рідко. І не вибухають, а загоряються, наприклад через порушення правил доливу палива тощо.
І якщо це блогерша написала, то це точно зарядна станція. Самі подумайте. Де блогерша, а де бензиновий генератор, та ще й всередині будинку)))))
Я не в теме• 11 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а що робив генератор в будинку, якщо він повинен бути далеко від нього
6 м по нормам.
Я не в теме• 11 июля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
В республике как- то поставили. Или таки инфа не точная.