Печенюшка• 11 июля 2024
Хто може допомогти з редактуванням тексту
Потрібно на дане фото додати текст, вкінці після слова «ЦНАП» - м. Луцьк, а там де дата 21,22 червня. Потрібно таким самим шрифтом як на фото. Буду дуже вдячна хто зможе допомогти
Печенюшка
• 11 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Так вам редагувати чи підчистити так як треба?)
Я вже підчистила. Мені тільки текст додати той який я написала, зможете допомогти?
Пацан к успеху шел• 11 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Я можу все, питання - навіщо це мені?)
А в тому в якому підчищали не можете внести потрібну інформацію?
Печенюшка
• 11 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Я можу все, питання - навіщо це мені?)
Зробити гарне діло, додати плюсик у карму
Пацан к успеху шел• 11 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
)))) слабый аргумент
Печенюшка
• 11 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Я можу все, питання - навіщо це мені?)
На жаль, там немає потрібного шрифту як на фото :(
Пацан к успеху шел• 11 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
так отож...
Пацан к успеху шел• 11 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
я спробувала )
сотрите дату полностью и наберите одной строкой в относительно похожем шрифте
На_оба_рот• 11 июля 2024
Ви хоч розкажіть, нащо це. Хочете зробити вигляд, що були в іншому місці в якийсь час? Якось негарно.
Печенюшка
• 11 июля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
На жаль, не можу розповісти, трохи особисте, але дякую, що поцікавилися ))
Пацан к успеху шел• 11 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
та оно просто в поинте правится)
Сплюшка• 11 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
хорошее дело - подделки и подчистки?
На_оба_рот• 11 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Та будь ласка.
Ви мені нагадали, як приходила мама однієї дитини (я працювала вихователькою) і просила сказати її чоловіку, якщо він спитає, що вчора ввечері вона була в садку і спілкувалася зі мною про свого сина. Хоча насправді її там не було, звісно)
Він, на щастя, не приходив і нічого не питав. Але це все виглядало дуже дивно
Печенюшка
• 11 июля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Та будь ласка.
Дивніше те, що ви весь цей час це носили в своїй голові, щоб десь при нагоді, як тут - написати. Простіше ставтесь, в житті в людей усяке буває
На_оба_рот• 11 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Дякую, без ваших цінних порад ніяк
Вам, звісно, видніше. Ну, всього найкращого, хай ваш обман не приведе ні до чого поганого.
Печенюшка
• 11 июля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Дякую, без ваших цінних порад ніяк
Дякую ☺️ я нічого поганого в контексті цієї поради не мала на увазі, не ображайтесь