Чавонадо• 11 июля 2024

Поговоріть зі мною

Останнім часом стосунки з чоловіком не дуже, якось віддалилися один від одного:(
Він 2 роки на службі в ЗСУ. Ну з мого боку нічого ніби і не змінилося, а з його боку таке - поки по телефону спілкуємось ніби все і добре, а коли приїжджав у відпустку, то яскраво відчувала відстороненіність, якась холодність, ніякої ніжності. Всі розмови ні до чого не привели, бачила що він сам переживає, йому складно, старалась підтримати, не виносити мізки людині у відпустці. Зазначу що він не на 0 був, недалеко бойові дії, але не в окопах.
Ось нещодавно їх в вивели на ротацію, можемо інколи бачитись по вихідних. Я кожні вихідні наматую 200 км до нього, щоб зустрітись, щоб син побачив батька.
Та у чоловіка інколи є можливість приїхати з частини додому. Я його кликала 2 тижні, приїжджай до мене, буду тебе чекати. Син поїхав у табір. Тож зможемо побути просто вдвох, вперше за 10 років. Реально вперше. Ну він до останнього щось там мямлив. В субботу пізно ввечері каже, я не приїду, відпусти мене я хочу з друзями зустрітись🙁. Мені так гірко стало…. Я його відпустила, бо що ж тут скажеш, якщо до мене не хоче людина. І реально не можу це переварити… Не знаю чесно що робити. Ну як далі жити? Хіба це нормально так? Він каже що в нас все добре , що я накручую.

Пробачаюсь що так довго, просто нема і з ким поділитись
yer• 11 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
Казав що сексу просто не хоче. У нього в принципі така Конституція не дуже часто хоче, але будучи у відпустці коли ми не бачились декілька місяців, і ні-ні… Знаєте, це мене дуже напрягло. Почала розпитувати, він мені щось там казав, не хочу, ні кого не хочу. Ну я вже все питала, по доброму і як хочеш. Ці очі депресивні… Ну думаю час покаже, це не сховаєш якщо є інша, чи щось таке.
Але вже весною мені це набридло, бачу що я страждаю від цього, почала більш активно говорити. Ну секс є, але це меньше ніж хотілося б. Ну і в нього дуже складний період на службі останні 3 місяця. Ну думаю добре, ще почекаю, потерплю.
Ну а на цих вихідних, мене вже просто порвало🥺
бо у вашого чоловіка складний час. аби скінчилася війна, то був би і секс і він би вийшов з депресії
автор Чавонадо • 11 июля 2024
Ответ дляИруся-пуся
Автор, хай у вас все буде добре! Поки що раджу зайняти нейтральну позицію, показовий холодок. Не пиліть його, не копайтесь в ньому. Тоді дивіться на його поведінку та робіть висновки. Але взагалі погано, що не приїхав і сексу не хоче... Тримайтесь!
Ну він таки потім в неділю приїхав на пів дня, напевно якесь почуття провини з‘явилось. Але це вже все було не то…. Сам факт цієї ситуації, що він вибрав зробити так, вибрав не мене(((
Ну я дивлюсь на поведінку вже 2 роки, оце дивлюсь… і щось мене вже плющить просто дивитись
автор Чавонадо • 11 июля 2024
Ответ дляyer
Ну я пишу в темі не про те, що немає сексу. І секс тут не головне. Немає близкості, немає бажання бути разом, разом провести час. Саме про прірву в стосунках, яку я відчуваю і мене болить. А він в цей час нормально себе почуває:(((
Депресивного стану в нього зараз немає, було щось таке перший рік
Синиця у спідниці• 11 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
В мене схоже. У нас дуже відверті стосунки. Як у найкращих друзів. І ми проговорювали це. Як пояснив мій чоловік, це щось типу захисної реакції. Він розуміє, що вдома він ненадовго і підсвідомо відсторонюється, щоб не було так боляче розлучатись надовго. По телефону все норм, як і у вас. Але вдома... Боїться звикнути і знову рвати серце, їдучи на той клятий фронт. Може, і у вас та сама історія.
Да, автор, возможно.
Я живу с детьми в др городе, приезжаю к мужу на каникулы.
И я колючка, потому что знаю что снова привяжусь, а потом отвыкать очень тяжело и больно