Гигиенишвили• 21 апреля в 13:53
Як можна так виглядати в 43 роки
маючи кошти?
Где тут 0?• 21 апреля в 15:15
Ответ дляНевгамовна Бу
А він вже закінчився? Добудували вони там шось?))
Не знаю. Я 20 років назад закінчила дивитись
Кидстаффовка• 21 апреля в 15:30
Ответ дляУкраїнка Маша
Мені теж схожа на алкашку
Ще можна притягнути сюди фото онко хворих або інвалідів та познущатися, поржати. Хворе суспільство...
Не гавкаю- но охраняю• 21 апреля в 15:31
Ответ дляСусідка знизу
Она просто напрягла шею и в этот момент ее сфоткали. Автор, Вы что сами это не понимаете?
У Вас лично все фото идеальные?
Так лучше? Не напряжно?
Жена аллигатора• 21 апреля в 15:40
Ей нужно по примеру Бони рассмотреть вопрос пластики. Возраст как не крути свое берет. У Бони результат, кстати, очень хороший.
ФрекенБок• 21 апреля в 15:54
а що не так? норм альонка виглядає, дуже худа, ну і характер чіконутий канєшно, це помімо того шо вона з рашки
Вам телефонограмма• 21 апреля в 15:59
Ответ дляНа привозе
Одно кацапье на форуме, идите к себе на сру и обсуждайте
Справедливости ради. Она открыто войну назвала войной и не поддерживает. А там таких мало. На нее свору этих дятлов соловьева и ко спустили тогда
Вам телефонограмма• 21 апреля в 16:01
Ответ дляЖена аллигатора
Боня себе что-то делала? Видимо, ей во время пластики чуть-чуть и мозг пришили, что она открыто начала против кремля высказываться. Или решили из нее ручную оппозицию лепить 🤔
Гигиенишвили
• 21 апреля в 16:16
Ответ дляАпофиозная
Нахіба нам це лайно. Коли вже вирубають їм повністю інет на болотах?
Гигиенишвили
• 21 апреля в 16:20
Ответ дляКидстаффовка
До речі, Водонаєва єдина з того дурдому, яка відверто критикувала політику пуйла та напад рф-ї на Україну, на неї там навіть депутати госдури нападали в ЗМІ,вона дуже хворіє тривалий час, але таким як автор лише поржати
Про те, що хворіла, не знала.
І до чого тут поржати. Дійсно цікаво навіть для себе зробити висновки, як не треба робити, щоб виглядати не дуже, скажімо так. Наприклад, я вкотре переконуюсь, що в віці 40+ дефіцит ваги - не те, чого треба прагнути
Кидстаффовка• 21 апреля в 17:21
Ответ дляГигиенишвили
Про те, що хворіла, не знала.
У моєї сестри через хворобу жкт був дефіцит ваги та вигляд не здоровий в 45 років, теж можна було поржати дебілам, пообговорювати як вона погано виглядає в 45 на 50, ніхто з хворих не прагне дефіциту ваги
, краще слідкуйте за дефіцитом свого ітелекту, перш ніж паплюжити та принижувати чужу зовнішність
Оскорбляю всячески• 21 апреля в 22:59
Ну она никогда не была красоткой, старалась конечно мейком как-то лицо более-менее сделать. Волосики эти прилепленные к голове у нее были смешные, черты лица острые, но при этом признаки отечности и глазки махонькие. Но при этом молодец, не комплексует, а старается. Какая-никакая известность у нее есть.