Замріяна• 11 июля 2024
Почуваю себе живим трупом
Хочу спати постійно, подивилася щось і зразу почуваю втому як наче у шахті працювала. Не можу сконцентруватися. Як прийти до тями?
Намазюкана нішою• 11 июля 2024
Бути дорослим - це бути змученим. Ну і слухати які всі навколо змучені
ЖенаАйтишнеГа• 11 июля 2024
Це мабуть спека так діє,я так само нічого не робила,а відчуття наче город перекопала (((
Пишу каліграфічно• 11 июля 2024
Може тиск падає у Вас. Здайте аналіз крові . Хоча , чесно кажучи, в мене була серйозна хвороба а показники крові ідеальні.
Пишу каліграфічно• 11 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Ну раз рука лицо- нойте дальше
Чи знаєте Ви , що іноді слабкість це серйозний сигнал ? В моєму випадку теж так радили, мало хто розумів мій стан , добре що я наполягла на діагностиці, було онко 1 стадія.
Фиктивная• 11 июля 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
А давайте разберемся? Один из главных симптомов было потеря концентрации? Вы прошли диагностику- анализы хорошие. Как обнаружили онко?доброкачественное? После проведенного лечения энергия вернулась, стало как раньше.? Просто слабость это как правило- плохие сосуды, низкий фкрритин, сахар,гормоны, гемоглобин, температура. При онко слабость проявляется на поздних этапах, хорошо что ваш организм засигналил раньше, но причина этому должна была быть
Рассказница• 11 июля 2024
Феритин, віт Д. Панель щитовидної і печінку перевірте. Якщо все норм, то ви ледацюга, але даю гарантію, що щось у вас в критичному стані.
Я-ваш шанс• 11 июля 2024
Автор, в нас на вулиці майже сорок, всі захворіли. Ніс заклало, голова думала лусне. Враження що якийсь грип. Кажу чоловіку що виїду в Ісландію. Я в спеці не можу, це генетично не мій клімат. Тримайтеся, спека закінчиться, буде легше.