Пусин Кукин• 11 июля 2024

В мікрохвильовці готувати можна?! Що?

В зв´язку з відключеннями світла, купили станцію. Готувати тепер можна в мультиварці і мікрохвильовій. Яєчню наприклад можна зробити в мікрохвильовці? Чи що можна? Завжди тільки гріла. Так про всяк випадок питаю.
Добра, коли сита!• 11 июля 2024
Вона багато жре. Краще готувати щось легке, коли світло є.

Смешнюча• 11 июля 2024
Тільки пробивайте жовток, а то мить задо...сь
Marinamariana• 11 июля 2024
Бутерброд . Горячий ))
тогдалия• 11 июля 2024
Я на скору руку робила картоплю,спеції,трішки масла і тарілкою накривала зверху,хвилин на 10 на повну мощь,знайома просто половинками картоплу і пакетик закидувала,виходила як варена..також можна невеличкий бурячок на салатик в пакеті зробити
автор Пусин Кукин • 11 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Якщо світло не буде, то мене цікавить можливість приготувати сніданок. Щоб чоловік і діти могли поснідати без моєї участі. Да і я завжди все життя снідаю яєчнею. Але діти і чоловік смажити яйця в мультиварці не будуть наприклад
автор Пусин Кукин • 11 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Гріли гречку з молоком,на хвилину норм.
Добра, коли сита!• 11 июля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Така можливість є. Жовток треба пробивати.
Але не всі станції тянуть мікрохвильовку. Я б просто відварювала яйця завчасно.
автор Пусин Кукин • 11 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Мене цікавить сніданок, коли немає світло, на роботу і в майбутньому в школу
Щебетушка• 11 июля 2024
У мене крута микрохвильовка - з кучей режимов. А мені не подобаеться смак. Обожнюю мультиварку і мультипч

автор Пусин Кукин • 11 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Наша тягне ми для холодильника брали. І тягне і мікрохвильову, електрочайник, і мультиварку.
Бегущаяпо• 11 июля 2024
Для яєчні є форма для мікрохвильовки. Мої діти готують собі так
Я шалунья• 11 июля 2024
Можно яицницу (желток проколоть), но вкуснее что-то типа омлета. Перебить яйца с молоком, солью и маслом. На максимальную мощность. В процессе раз перемешать, чтоб центр лучше прогрелся. Можно с кусочками сосисок, отварными овощами. Получится без корочки, как паровой.
Марафетчица• 11 июля 2024
У нас місяць тому газ вимкнули. То я і картоплю, і яйця варила (подивилася в інтернеті). Ще були рецепти кексів у кружках, теж у мікрохвильовці.
Марафетчица• 11 июля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Я на випадок ’авралу’ завжди маю в морозилці млинці Левада- з сиром чи м´ясом. Закинула і через 3-4 хвилини можна їсти.
автор Пусин Кукин • 11 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Таке я знаю. Чи захоче син таке готувати сам, незнаю.
Бавовнятий Пупс• 11 июля 2024
Какой смысл готовить в микроволновке, если у вас тянет мультя? Там что угодно можно, хоть суп, хоть бисквит печь
автор Пусин Кукин • 11 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Син таким снідати не захоче...
Катастрофа• 11 июля 2024
Готовлю все. Каши варит отлично, картошку супер, свеклу, морковку, мясо куриное не добавляя воды, бисквит, рыбу, про яйца вам написали .Не знаю даже, что бы я не могла приготовить в микроволновке.
автор Пусин Кукин • 11 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Щоб син та чоловік зміг сам собі зробити сніданок вранці. Те що там можна що завгодно готувати я знаю .

Бавовнятий Пупс• 11 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
После рождения ребёнка не было времени готовить, тоже покупали. В мясных мне дважды попадались перья, теперь не беру леваду.
Катастрофа• 11 июля 2024
Підкажіть яку станцію купували, що все тягне. Дякую.
автор Пусин Кукин • 11 июля 2024
Ответ дляКатастрофа
Ось таку тільки дешевше знайшли
Катастрофа• 11 июля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Ось таку тільки дешевше знайшли
Дякую!
ПуГоФФка• 11 июля 2024
Можно
Свекруховна• 12 июля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Мій собі готує, але з крабовыми палками.
А я с Рио-де-Житомира!• 12 июля 2024
Ответ дляПусин Кукин
У вас на 6В банка чи своя трансформаторна підстанція?
Чи вам про все це, що можна розповіли продавці
А я с Рио-де-Житомира!• 12 июля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Ось таку тільки дешевше знайшли
автор Пусин Кукин • 12 июля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вмикали і тестили. Електрочайник, мікрохвильову, мультиварку, холодильник. Роутер.